Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Van vicces sztorid, amit...

Van vicces sztorid, amit szívesen megosztanál velem? Bármi jöhet.

Figyelt kérdés

Én is írok egyet:


Egy kis cégnél dolgozom, egy hatalmas épületben, ami több helyiségre van osztva.Teljesen családias jellegű cég.Kerítéssel körbevéve.Sok partner jön megy, hozza viszi a munkákat.Viszont nincs csengő a kapunál.A helyiségek közül néz pár ablak az utcafrontra.De közvetlenül a kapura nem lehet látni.Van egy helység a kapuhoz közel, ami üres.Egy iroda, ami mindig üres, kivéve ha a főnök ott van.Valamint egy másik helység,amiben dolgozunk.Mindegyik helységnek néznek az utcafrontra ablakok.Jönnek a partnerek, hívják a főnököt hogy engedje be őket mert vinnék ezt meg azt, vagy hoztak valamit.A főnököm nem az a szívbajos ember, úgyhogy sokszor kinyomja őket,vagy nem veszi fel nekik.És csak fél óra múlva hívja vissza őket.Nyilván a partnerek sem érnek rá egész nap ott várni, úgyhogy dudálnak meg amit el lehet képzelni.De télen csukott ablaknál esély sincs arra hogy meghalljuk.


Az egyik partnernek az az ötlete támadt, hogy elkezdi dobálni apróbb kavicsokkal az ablakot, hátha meghalljuk. Aztán végül bejutott más módon, és persze megjegyezte hogy milyen marha nehéz hozzánk bejutni..pedig még az ablakot is dobálta. Aztán elment és beszéltük a kollégámmal hogy még jó hogy nem dobta ki az üveget :) Meg mégis hogy gondolta hogy majd a kavicsnak a pattogását meghalljuk az ablakon,mikor viszonylag nagy a munkavégzés zaja.


Aztán 1-2 héttel később mondja a főnök hogy majd jönnek az ablakosok,figyeljük és engedjük be őket , mert az irodába javítják az üveget,mert kavicsfelverődés van rajta...közel van az út az épülethez,így arra gondoltak hogy a kocsik verték fel a kavicsot az ablakra.Én persze összeraktam a képet magamba, de nem szóltam inkább.De a poén az, hogy az ember mindvégig rossz ablakot dobálgatott, mert az irodába senki nem volt :) A mi helységünk az eggyel mellette lévő ablak volt :) Valószínű ha kidobja az ablakot se vette volna észre senki :)



febr. 23. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Sok ilyen van
febr. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Senior Séf ***** válasza:
100%
Egyszer 42 éve egy kolleginával bent maradtunk éjszakáig leltáríveket ellenőrizni. Közben megdézsmáltuk a diri repipiáját. Talán ennek tudható be, hogy félredobtam a munkahelyi szexre vonatkozó elveimet, és kicsit összemelegedtünk. Az aktus helyszínéül a diri forgószékét szemeltük ki. Akkoriban még ritka darab volt az ilyen. Én ültem bele, a csaj meg rám, úgy, hogy a lábait valahogy kiügyeskedte a karfák alatt. Gondoltam, vigyünk egy kis érdekességet a dologba, és elkezdtem forgatni a széket. A fene se figyelte, hogy az ülőrész egy menetes száron forog. Szóval kitekeredett és hatalmasat estünk. Nekem az íróasztal betörte a fejemet, a csajnak "csak" a térde fordult ki. Szóval nem úsztuk meg, mentőt kellett hívni.Hetekig röhögtek rajunk.
febr. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Senior Séf ***** válasza:
100%
*Bocsi, csak az egyik lábát dugta át, a másik felül volt.
febr. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2-es az azért fájhatott. Jöhetnek még!
febr. 24. 21:51
 5/5 anonim válasza:
Mikor először volt oda vissza...
márc. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!