Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogyan kell csinálni kutyára...

Hogyan kell csinálni kutyára légféket?

Figyelt kérdés

Már évtizedek óta foglalkoztat a gondolat de még nem jöttem rá hogyan épitsem meg.Minden " jó " ötletet elfogadnék.

Arra gondoltam a kutyát megetetem babbal...... itt kifogytam az ötletből.



#kutya #bab #légfék #sátorvas #anyóspumpa #ki vagyok....
márc. 8. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szegény kutyus. Ne bántsd szegényt. Szeretetet adjál neki, ne sűrített levegőt.
márc. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A kutya kimenetére tegyél egy karmantyút. Arra mehet egy gyorscsatlakozó. Aztán én feltennék egy iszapleválasztót is. Mehet egy golyós váltó, majd egy légtartály. stb.
márc. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1 × Nem süritett levegővel képzeltem a működést,ezért írtam,BAB .Az sok szelet csinál a blökinek és azt hasznositom a fékhez.Megaztán nem bántom a blökit,vagy szerinted az jóbb ha neki szalad a falnak mert nem tud időben megállni?
márc. 8. 21:51
 4/6 A kérdező kommentje:
2 Ú A működési elvet leírtad ragyogóan,de azt nem hogyan szereljem a fékbetéteket.Megaztán kell egy gondolatolvasó is amivel aktiválja a féket.Kezd nagyon macerássá válni és költségessé.Azt hiszem inkább megtanitom időben megállnia.Ez is macerás.Kell nekem egyáltalán kutya?
márc. 8. 21:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Kell egy vasmacska: Ezt egy elektropneumatikus szeleppel működtetett aktuátorral lehetne leoldani. Csak a kötélhosszt kell jól belőni... ha túl hosszú akkor belecsúszik a kutya a falba, ha röbid, akkor meg a farkára esik a nagy vasdarab.
márc. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem kell valakinek féknélküli alaszkai törpe nádi szobacirkáló véreb?
márc. 8. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!