Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ön egyetért a következő...

Xxxxxxxl kérdése:

Ön egyetért a következő állítással?

Figyelt kérdés
Minden egyednek legyen egyetlen egyenlegen egyeztetett egyen-legye, reggelire legyen mit megegyen.

márc. 18. 20:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Yes
márc. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem fogok legyet enni.
márc. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Egy mellette, egy ellene... Egyelőre egyenlő.
márc. 18. 22:34
 4/17 A kérdező kommentje:

#2 Egyet engedjen megjegyeznem, egyetlenem: ez nem egy enytyem-penytyem - ez egy egyetemes egyesületek egybeesetten egyeztetett egyezménye, ennek egyes terve, mely szerint egy ember el kell tegyen egyes egyengetett, megtettszett helyzeteket.

Vegyen legyet!


(ne tessen egy az egyben elhinni 😊)

márc. 18. 23:03
 5/17 anonim ***** válasza:
4# Tehát csak random nyelvtörőket találsz ki?
márc. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Egy percre sem véletlen, nem, ez megengedhetetlen!
márc. 18. 23:12
 7/17 A kérdező kommentje:
Egyszer lehet elmegy egytől egyig minden, miben szerepel "egy", na mindegy
márc. 18. 23:20
 8/17 Másnapos Sárkány ***** válasza:
Nem, mert egyenlegemen egyetlen egy légy nem éri el az ingerküszöböt mi kielégít engem, s étvágyam még nagyobb lesz ha én nálam csak egy légy lesz. Ellenben kedveskedhetek levelekkel melyek fáról szálltak, ha hajlandó többlet legyet adni éhes számnak. Kedves ember lehetne kegyed, de ehhez elengedhetetlen lenne légy helyett legyeket tennie egyenlegemre. Ebből nem engedek!
márc. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok béka kérem, hogy legyet egyek. De jó fizetségért bárkivel egyetértek.


Lódí Tódor

Bárkivel egyetértő vállalkozó

Egyetértés: 25000 forint + áfa óránként.

Ha közben bólogatni kell: további 5000 forint

Néha "aha" és "értem", "úgy van" ismételgetése: további 10000 forint

Telefonszám: +36991234567

Emil: loditodor@ugyisvan.hu

márc. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Másnapos Sárkány ***** válasza:
100%

#9

Kedves Tódor!

Áhítattal olvastam levelét, miszerint Ön profi, hivatásos egyetértő. A közeljövőben tervezek politika pártot alapítani. Ez ügyben szeretnék érdeklődni, lenne-e kedve, kapacitása, hogy a majdan létrejövő Sárkányok Sáros Siradalma pártomhoz híveket toborozzon? Az Ön által feltüntetett árak számomra megfelelők, ellenben tisztelettel kérdezném, hogy elérhető-e az Ön cégénél csoportos kedvezmény? Rendkívül nagy tömegről lenne szó, ezért úgy érzem legalább 10-20% kedvezmény nem lenne túl nagy óhaj részemről, amennyiben összejönne a megállapodás. Várom megtisztelő válaszát!

A legnagyobb szeretettel és tisztelettel:

A sárkány, kire nem hat ármány, kit őriznek a béke lángján, kinek szobra lészen, csakis márvány!

márc. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!