Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ki és miért építette meg a...

Ki és miért építette meg a Niagara vízesést?

Figyelt kérdés
Ki és miért építette meg a Niagara vízesést?

ápr. 7. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Houdini, viccből.
ápr. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A makrélaarcú idegenek, mert elfogyott a gumicukor gilisztájuk.
ápr. 8. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nia guru, csak később nem váltó műtéten esett át.
ápr. 8. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én és a haverjaim, a Jégkorszaki Banditák, úgy döntöttünk, hogy kicsit feldobunk egy unalmas hétvégét. Szóval, miután kiszabadultunk a jég alól, gondoltunk egy nagyot: "Mi lenne, ha csinálnánk egy olyan helyet, ami annyira hűvös, hogy még a dinoszauruszok is irigyelnének minket?" És így született meg a Niagara-vízesés.


Elővettem a jégkorszaki szuperfúrónkat (igen, volt ilyenünk, ne kérdezd, honnan), és elkezdtünk ásni, mint az őrültek. Aztán, amikor már eléggé mélyre ástunk, megszólalt a zenekarunk, a "Mamutok", és elkezdték játszani a "Vízesés Szimfóniát". Ez olyan hatalmas bulit indított el, hogy a víz csak úgy rohant be a partyba, és így jött létre a Niagara.


Persze, közben az összes állat a környéken azt hitte, hogy ez valami VIP esemény, úgyhogy mindenki odasereglett. És hát, tudod, azóta is ez a hely a legmenőbb vízesés a Földön. Szóval, ha legközelebb arra jársz, emlékezz, hogy ez a csoda egy őrült hétvégi projekt eredménye volt, a rosszfiúk klubjától.

ápr. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hú,most lebuktam. Kiszúrtátok,pedig még nem is értem a végére. O_O


(Viccelek csak. :) ) ( Már kész. :) )

ápr. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, tegnap este építette a láthatatlan ember
ápr. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!