Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogyan készül a gyerek?

Scream85 kérdése:

Hogyan készül a gyerek?

Figyelt kérdés
Én eddig úgy tudtam, hogy leül az íróasztalához és tanul....Vajon át lettem verve?
ápr. 12. 11:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Valami bugyiról is van szó, meg operáról: Puncini szerzeménye a toszka és a motoszka.

Van egy gólyás verzió is, de azt a filmet nem nézhettem meg, mert az nagyon disznó.

ápr. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Köszönjük a mai troll kérdést.
ápr. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A lány által elfogyasztott húsok és zöldségek állnak össze babává miután a férfi nyom a lányba egy kis ragasztót.
ápr. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hűha, ha már itt tartunk a felvilágosítással, akkor felhívom mindenkinek a figyelmét, hogy tévesen tudják a ragozást, mert igazából nem lánnyal és legénnyel, hanem a legény nyal és a lány nyel - ezt tessék megjegyezni!
ápr. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Gyárakban. Többnyire kínába kiszervezett gyáregységekben készültek nyugati technológiával, de most már eltanulták hogy kell és saját gyárakban is gyártanak, felrakják aliexpresszre és rendelhetsz. Kici ócó gyerek, 5 cillagos értékelés, nyolcféle színben és méretben.


Ja hogy tanul? A tanárnéni és tanárbácsi ad neki házi feladatot és ha szeretné, hogy a szülei megvegyék neki szintén kínai gyárban gyártott import biciklit, akkor megoldja és tanul. Az aliexpresszen van bundle csomag is, gyerek+bicikli, ha jól tanul, akkor oda lehet neki adni.

ápr. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nézd meg erről a témában a Pinokkió nevő oktató dokumentumfilmet. Dzsepettó faragja. Minden benne van.
ápr. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A lány eszik egy tortát és gyereké alakul
ápr. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!