Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A jövő átlagos autója így fog...

A jövő átlagos autója így fog kinézni?

Figyelt kérdés

[link]


Mármint fegyverek nélkül is civilebb festéssel. A mostani szupernagy SUV-oknál is magasabb ezért jól átlátni belőle a forgalmat, amellett kényelmes lenne beszállni. Elférne benn illemhely, fürdőszoba, akár egy kisebb nappali konyhával együtt. Ideális lenne hosszabb utakra is, de a városban is jól használható. A képen lévő jármű kb 8 méter hosszú ami nem olyan vészes, hogy ne lehetne vele parkolni.


A nyolckerék meghajtás miatt terepen is jól menne, egy megfelelően erős motorral (4-5000 Le?) pedig autópályán is lehetne vele csapatni.


Vennél ilyet?


ápr. 30. 12:26
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

"Tudod, a jövő autója inkább úgy fog kinézni, hogy még kisebb lesz, mert egy mopedautónyi méret is elvisz bárhova, és ha totál megbízhatóan önjárásra képes a jövő autója, még a pedálokat meg a kormányt is ki lehet belőle dobni."

Ehhez képest az elmúlt 30 évben kétszer akkorák lettek az autók, pedig a városokban semmivel sem lett több hely.

ápr. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

A jelenlegi trend pedig az általam leírt jövőképet mutatja. Egyébként nem értem a fanyalgást, egy WC, zuhanyzó és egy picike nappali igenis elférne és jól jönne sok ember számára. Az idősebb embereknek nem olyan stabil már a hólyagja például.


Ami a méret hátrányait illeti. A buszok sokkal hosszabbak, akár 14 méteresek is lehetnek, a csuklósak még hosszabbak. És mit ad isten tudnak parkolni! Ma is kapható kb 6 méteres autó: [link]

Ééés parkolnak velük valahol! Az a plusz 2 méter már nem sokat számít, idő kérdése és lesz ilyen hosszú autó.


Egyébként tedd a szívedre a kezed, adnak 15 millióért neked egy ilyen 8 méteres szuperkomfortos járgányt, te akkor is egy kispolszki kategóriájú autót vennél 13 millióért? Körülötted robognak ezek a 20-30 tonnás óriás csodák, te nem éreznéd kényelmetlenül magad egy 4 méteres szar gyöszben?

ápr. 30. 15:19
 13/22 anonim ***** válasza:
#13 Aminek hosszútávon nem lesz sok értelme, mondván sok SUV-osnak az volt a fő érve, hogy így kilát a Suzuki Swift mögül, de amint mindenkinek SUV-ja van, ez már nem érv. Másrészt a hétszemélyes autókat is kitolta a SUV a piacról, manapság ahogy bekötik a gyerekeket, a nagycsaládosok ezt szívják is, előbb-utóbb ez is fordulni fog. A mopedautót meg azért hoztam be, mert valamennyire tisztában vagyok vele, milyen irányba haladnak a full elektromos járművek fejlesztései, csak mint mindenki másnak, aki tisztában van vele, engem is köt egy titoktartási szerződés. Nyugodj meg, a hatalmas SUV-ok ideje max. 2 évtizedig tart már csak.
ápr. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Troll post, jelentve. :)
ápr. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

"Az idősebb embereknek nem olyan stabil már a hólyagja például." - Akkor megáll pihenőhelyen. Ha nem furikázza valaki, úgyis meg kell állnia, hogy a lakóautóban található vécét használja. Mondom, hülye vagy.


"Egyébként tedd a szívedre a kezed, adnak 15 millióért neked egy ilyen 8 méteres szuperkomfortos járgányt, te akkor is egy kispolszki kategóriájú autót vennél 13 millióért? Körülötted robognak ezek a 20-30 tonnás óriás csodák, te nem éreznéd kényelmetlenül magad egy 4 méteres szar gyöszben?" Honnan veszed, hogy én valaha AKÁRMILYEN autóért kiadnék ennyi pénzt??? :D Hol élsz te?

ápr. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
#17 Elnézést, nem te vagy a 8 méteres(vagy 3 méteres) autó célcsoportja. Te várj csak a sárga buszra a falu szélén.
ápr. 30. 15:47
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Unatkozó kisgyerek kérdés ez.
ápr. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
#18 Hát a 8 méteres autónak továbbra sincsen célcsoportja. Legalábbis szerintem nincs annyi mikropénisz a világon, hogy megérje gyártani.
ápr. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
ápr. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
Remélem nem. De ha a trendeket nézzük egyre nagyobbak és nehezebbek az autók. Van aki Audi Q8-al meg BMW x8-al járkál városban. Ezek tényleg akkorák mint egy tank.
máj. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!