Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi volt előbb a tyúk vagy a...

Mi volt előbb a tyúk vagy a tojás? És miért?

Figyelt kérdés
Szerintem Chuck Norris
2010. okt. 28. 14:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
a körnek nincs se eleje se vége.
2010. okt. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

"Szerintem Babi néni volt előbb!"


montaja macska

2010. okt. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Na ez már jó válasz :D
2010. okt. 28. 15:23
 4/15 anonim ***** válasza:

Most komolyan? xd

A tojás. Miért? Mert azt a tojást eredetileg nem egy tyúk tojta csak tudod az evolúció (jó rövid lett xd). Már ha a tyúktojásra gondoltál...

2010. okt. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
a tyúk, mert isten megteremtette, és utána mondta neki h szaporodjon meg minden hülyeség....nem vagyok valami vallásos, de ha ,egkérdezik tőlem akkor mindig ez jut eszembe és nem az evolúció
2010. okt. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%

Sokat agyaltam azon, hogy a tyúk vagy a tojás volt előbb. Ha csak a tyúkra és a tojásra koncentrálunk, valóban nem lehet eldönteni a kérdést. Ilyen esetekben távolabbról kell megvizsgálni a problémát. Így jöttem rá, hogy a tojás volt előbb.

Hogy mi tojta a tojást? Természetesen a dinoszauruszok. Már ha igaz az evolúciós elmélet, ami szerint a madarak a dinoszauruszok leszármazottai.

A madarak állítólag úgy alakultak ki, hogy a dínók nagy unalmukban addig ugráltak, míg előbb mindenféle bőrredőjük, majd később tolluk nőtt. Volt rá több mint 150 millió évük.

Az igazat megvallva, meg tudom érteni őket. Annyi idő könyvek és internet nélkül marha unalmas lehet. Ha akkor éltem volna, tuti, hogy én is szárnyakat növesztettem volna.

2010. okt. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
a tyúk. nem volt, nem volt, egyszer csak lett. xD
2010. okt. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Csak szólok, hogy ez a kérdés a humor témakörben van .)
2010. okt. 28. 17:58
 9/15 anonim ***** válasza:
Ás mi van a kacsacsőrű emlőssel? Annak mi volt előbb a tyúk vagy a tojás?
2010. okt. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

17:48

odateleportálta magát? XD


am nem tom. sztem tojás...de sokat gondolkoztam :s

2010. okt. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!