Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mikor jönnek már a Raptoidok?

Mikor jönnek már a Raptoidok?

Figyelt kérdés
Mi az a biztos időpont amikor invázió lesz a Föld bolygón? Alig várom !
2010. dec. 7. 22:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Amint meghallják, hogy raptoidoknak hívod őket, ugyanis ők reptoidok. :D Bár szerintem nincsenek is, de akkor is e-vel írandók, ha jól tudom. :)
2010. dec. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Jönnek!
2010. dec. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Réti bubuzér ***** válasza:
...de csak a morgoncok után, de mindenképpen a morlockok előtt!
2010. dec. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 tetris ***** válasza:
Előhírnöknek a burbucok jönnek. Őket a mirmicek követik.
2010. dec. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
a jövők nevéről napirend előtti titkos szavazást ajánlok..
2010. dec. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Deeeeee mikor ? Konkrét időpontot kérek, a legkésőbbet amikor már mindenképpen invázió lesz !
2010. dec. 7. 23:27
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
bazz tizedikén kapják meg ők is a fizetést...majd pénteken jönnek... nah megnyugodtál?
2010. dec. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Mi ez valami ujjabb emberi ős ellenség? Sok féléről hallottam, pl. a Nefelimekről nem keveset, de ezekről a Reptoidokokról vagy magyarúl ha jól fordítom Repfélékről még semmit sem, egyáltalán ha ők csak olyanok mint a Reppek akkor mik azok a Reppek?

De az az igazság hogy nekem mindegy, jöhet bármi, leszarom, úgyis elfogyasztom őket, kiváncsi vagyok milyen fúszerekkel lehet őket ízesítene! Honna származnak, micsodák ők? Van húsúk meg minden? Szóval meg lehet őket enni? Én bármit megennék szívesen aminek húsa van, kivéve embert mert azt Zeusz szigotuan tiltja!!! De most msot komolyan, nem viccelek!

2010. dec. 8. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
2010.12.19, magyar idő szerint reggel 4:30kor lépnek be a föld légkörébe, több ponton. Azt, hogy pontosan mikor kerülnek be a hírekbe, nem tudom, felteszem rá 2-3 órára. A légkörbelépés előtt észlelni fogja az emberiség a hajókat, de szinte biztos hogy nem értesítik egyből a sajtót.
2010. dec. 8. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Itt vannak már! :S
2010. dec. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!