Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Honnan tudja a gyerekzár hogy...

Honnan tudja a gyerekzár hogy gyerek vagyok?

Figyelt kérdés
2009. jan. 20. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Onnan, hogy nem tudod kinyitni. :o)
2009. jan. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Onnan tudja,hogy gyerek vagy,hogy te egyből kitudod nyitni.Ellentétben Veled Anyádnak kínlódania kell vele,és természetesen MINDÍG akkor amikor nagyon sietnie kellene!Ilyenkor Anya cifrákat szokott mondani,de te csak szépen fogd be a kis füledet!!
2009. jan. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hehe, bezony! :)))

A gyerekzár direkt a gyerek szórakoztatására lett kitalálva. Amikor nem tudtam kinyitni a gyógyszeres flakont, csak odaadtam az ötévesemnek, és szépen kinyitotta :)

Szerencsére azért találkoztam már olyan biztonsági gyerekkütyüvel, ami korrektül nyithatatlan volt. Felnőtt számára is :)))))

2009. jan. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én 2,5 évesem,meg talált konektordugókat egy fiókban,és ledugózta az összes konektort a lakásban.A dugószedőt meg eltette.Mit meg nem rimánkodtam neki,hogy hozza már elő,mert szükségem lenne áramra.
2009. jan. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
onnan, hogy megmondod neki
2009. jan. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!