Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A lilahajú öregasszonyok...

A lilahajú öregasszonyok tényleg az orvosi rendelőben kapják el azt a lilahaj vírust?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 12. 20:45
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
xD énis kiakadok ha látok egy két nénikét akiknek lila a haja.a hajfestés még oké ha nem akarnak megőszülni,de hogy liláraa??? ezzel is kimutatják,hogy öregkorra elmegy az emberek esze.
2011. ápr. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jaja, tényleg nagyon gáz.xD
2011. ápr. 12. 20:52
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
XD Ez nem valami speciális bemosó ősz hajúaknak, csak rosszulk adagolták? xDD
2011. ápr. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Szerintem ez ősz hajra való sampon. A bátyám is vett egyszer, ő is kék hajjal járkált. Röhejes volt.
2011. ápr. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
igen mert ott hordozzák ezt a betegséget a lilaszőrű mókusok
2011. ápr. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen az orvos írja fel,nekem is írt volt fel angyalkéket,és 3 hónapig ugy járkáltam,mindenki ujjal mutatott rám.
2011. ápr. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen nekem a rendelőbe orgonaszint írtak fel.(fehér orgonaszint)102 F
2011. ápr. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Az a hamvasító csepptől vagy a hamvasító sampontól van.:D Gusztustalan, mikor fél litert tesznek a hajukra pedig amint a neve is használja CSEPPEKET kellene vízben feloldani és hajmosás után használni.:)
2011. ápr. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Azért lila a hajuk különféle árnyalatokban, kinek sötétebb, kinek világosabb, mert hamvasító sampont használnak. Ezek gátolják meg, hogy az őszes, fehér haj ne sárguljon be, viszont a hátulütője az, hogyha nem megfelelő ideig van a hajon ( kb. 5 percig elég rajtahagyni ) akkor elérik ezt a kékes lilás árnyalatot, ami valljuk be sokszor mulatságos.
2011. ápr. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!