Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Csak engem irritál az az ökör...

Csak engem irritál az az ökör kérdező aki minden kérdése után oda írja zárójelben hogy balblablabla? XD

Figyelt kérdés
2011. ápr. 24. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
sztem a blabla azt akarja jelképezni hogy "túl rövid a kérdésed"
2011. ápr. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

most utólag én írtam ki,gondolom rám céloztál.de én mindig nem írom ki,sőt ez volt az első..

és igen,azért írtam oda,mert túl rövid volt a kérdés,ennyire zavar?:)

2011. ápr. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem konkrétan rád gondolok akkor, de van valaki aki már vagy 100 iylen kérdést feltetth

blablablabla

meg

blablablabla -.-

2011. ápr. 24. 17:37
 4/5 anonim ***** válasza:

Talán azért, mert túl rövid a kérdés és a rendszer nem engedi így feltenni a kérdést. Sokan a rendszerüzenetet másolják a kérdés után: "Kérdésed túl rövid..." Sokan meg inkább azt írják be, hogy blabla és nem a rendszerüzenetet. Szerintem semmi gond vele, te is járhatsz úgy, hogy rövid a kérdésed és szarakszik majd a honlap és inkább írsz be vmi hülyeséget, hogy vére fogadja már el, mint azt, hogy kérdésed rövid....

Ne kérdezz f*szságokat, inkább tanuld meg, hogy miért írják azt be.

2011. ápr. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nem véletlen tettem a humor témakörbe.

ökör.

2011. ápr. 24. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!