Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerintetek ez egy nagy poén...

FFDP kérdése:

Szerintetek ez egy nagy poén vagy tényleg vannak ilyen hülye emberek?

Figyelt kérdés

[link]

Végigolvasva se tudom eldönteni. Mind tartalom, mind helyesírás szempontjából.


2011. máj. 3. 19:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Tényleg vannak ilyen hülye emberek.

Poénnak túl gyenge.

2011. máj. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
Poennak is gyenge.
2011. máj. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Végig se tudtam olvasni..Én valahogy csak remélem,hogy aki ezt írta az hülyéskedik,és nem ennyire borzalmas a helyesírása.De itt a gyakorin olvasva a sok írást,sajnos elhiszem,hogy ennek a lánynak ilyen áldott jó érzéke van a nyelvtanhoz..Szomorú nagyon...
2011. máj. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Tuti kamu. Nem létezik, hogy valaki ennyire sík legyen.
2011. máj. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
drága mamám...:-S
2011. máj. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
100%
Nos, az érettségije ezek alapján csakis ötös lehet. Főleg a magyar..de ezek a hejesirási hibák naon bánytyák a szemem naon naon... -.-"
2011. máj. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ezzel csak az a bajom, hogy sajna ez a "módi" és ez a helyesírás sokszor ezen az oldalon is visszaköszön. És szerintem az illető erre akarta a figyelmet felhívni.
2011. máj. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Magyar érettségi? :D Megnézném..vagy nem. De igen, vannak ilyen emberek. Remélem viccel, hogy az egyik csatornánál gyakornok...bár nemhiszem:S
2011. máj. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ez direkt csinálja, egyértelmű.
2011. máj. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Érettségi?? Ha ez a csaj eljutott az érettségiig, akkor én kiviszem a sajátomat a mellékhelyiségbe, mert másra nem való..

Az elején azt hittem, csak poén, de nem létezik, hogy valaki ennyi energiát öljön bele egy poén-blogba, ekkora idiótaságokkal firkálja tele és még a kedves barátnőit is kiművelje, hogyan kommunikáljanak vele az oldalon..:S

2011. máj. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!