Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit álmodtál? (Kérdésed túl...

Mit álmodtál? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Mit álmodtál az éjjel? V mi volt az eddigi legilyesztőbb álmod, esetleg legviccesebb?
2011. jún. 3. 15:33
 1/10 _BigZs_ válasza:
a csajok nem trom mit de a srácoknal valszeg vmi erotikus XD
2011. jún. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Arról álmodtam, hogy itt válaszolgatok a GYIK-on. Aztán felriadtam és itt válaszolgatok a GYIK-on.
2011. jún. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Volt 1-2 visszatérő álmom, folytatásos..

rémisztő az mikor az árvaház kigyulladt, és kisgyerekek aludtak, először nm tűnt fel nekik mi is van..jóval később, mikor már nm tudtak mit tenni és sikoltozva probáltak kijutni, és láttam ahogy elég a kis testük, mintha engem nézett volan..zokogtam és nm is mertem visszaaludni..Párom bármit is tett..

egy elhagyatott épület szintén kigyulladt, de nm lehetett semmit tenni, csak ott álltunk kerítésnél és néztük, voltak benn emberek, tűzoltok sem tudtak mit tenni..

Rémisztő nagy madarak voltak városban és mindenkit akit tudtak elkaptak..

egy vámpírosat is álmodtam, alig tudtam elbújni előlük...

hát viccesnek nm mondható, kiraboltam egy ékszerüzletet és nm kaptak el..pedig mellettem ment el a rendőrautó..

2011. jún. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

köszi!

huh, hát elég rémisztőek:-s

jöhet még!

2011. jún. 3. 18:56
 5/10 anonim ***** válasza:

Berántott valami a tükörbe és megharapott.

Jó éjt :D

2011. jún. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Régen volt egy Renault 5-ösünk, aminkek álmomban a hátsó kereke 1 méteres átmérőjű volt, azt néztem a szobám ablakából. aztán meg hirtelen átkerültem a szomszéd szobába, ahol valaki (aki egyébként láthatatlan volt) fojtogatott engem.



egy másik, de ettől azért nem féltem annyira (inkább csak érdekes):

Anyukámmal és nagymamámmal mentünk valamilyen boltba, ami előtt (fogalmam sincs, hogy miért) volt egy nagy gödör. Én még nagyon pici voltam, szóltak nekem, hogy nagyot lépjek, de nem sikerült, érdekes módon a lyukon keresztül beleestem az ágyamba, és így felébredtem

2011. jún. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nem olyan ijesztőek, de azért kiskoromban úgy rettegtem, hogy megálmodom őket, mert az a renaultos álom többször is volt
2011. jún. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem az 1ik az visszatérő vlt,a suliba voltam 1edül,és a szekrények felett kiskacsákról vltak képek,és vmi láthatatlan lények kergettek,és meg akartak ölni.nagyon rossz volt.:/ Még a szememet sem tudom becsukni mert nem volt szemhéjam,és tudtam h csak álmodom,de nem tudtam felkelni.Aztán valahogy haza jutottam,és amikor beléptem az ajtón egy banya jött felém,(mint a hófehérkébe,kiköpött olyan vlt..)és aztán a nappaliban megláttam egy koporsót és benne anyát,aztán elkezdett velem kiabálni sikoltozva h a következő én leszek,én odabújtam anya mellé a koporsóba,de amikor elkezdett kergetni a késsel,akkor kifutottam az ajtón és elkezdtem előle rohanni,de ő meg a szomszéd bejárójából kitolatott a fekete limuzinjával,és én meg futottam előle Ő meg jött utánam.Aztán bementem a videóTK-ba és bebújtam a pult mögé,de észrevett a banya,és felébredtem.


amúgy nekem álmomba olyan mintha súlyok lennének a lábamon,és nem tudok futni.://

2011. jún. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!


Utolsó: Nekem is olyan...mikor alszom, tudom hogy álmododm, és akarnám alakítani az álmomat, de futni nem tudok :-S és volt hogy azt álodtam, hogy fekszem az úton, és pont jött egy kocsi, és én el akartam 'gurulni' az útról, mert nem tudtam felállni, és olyan nehezen sikerült gurulnom :-S jöhet még!

2011. jún. 4. 19:19
 10/10 anonim ***** válasza:

06-03 18:35 vaok.

Az lehet attól is, ha úgy fekszel, elzsibbad a végtagod és ezt álmodban éled meg, h nm tudsz elfutni.

Erotikus álmom nm volt, inkább szex, némely elég élethű, miután felébredtem érzetem is, kielégültem..

Párszor álmodtam háborút rossz volt átélni egyszer éreztem ahogy lelőnek...volt olyan is szó szerint érzetem kiszáll a testemből a lelkem és mindent látok felülről..

2011. jún. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!