Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Indul a görög aludni?

Indul a görög aludni?

Figyelt kérdés
Olvasd visszafele a kérdést.
2009. márc. 20. 00:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
géza kék az ég
2009. márc. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%

Ki ég, iskolát nem alkot ám az s alávalót ró bitóba zsarnoki X- el, aláz. A tagom is előttem lelé. Finom édes a hosszú zsineg, ígér, költ oda ki tehetség? Ő? Hörögését, á, népének, ó, soha s cserevallás él. Ezek, Előd, Demeter, Géza, oguz, a hősök, Kürt- ős – emleget, eb amit oda írtak. A rege majd a menedék alatt áll és Emesét nem adja már. S ím aha, régi ikonra szótárát íratja, ró. Rokkanó haza levén élő komor máz s a számadót sommás igém ad. Ó, Marót alatt ölt az orosz s éledne, retteg nőd. Öreged ír. E dühös költő szeme réved, noha rémes, amit ima sem ér a hon, de vérem ez s ötlök s ő hű, de rideg erő döngette. Rend, e lész, sorozat, lőtt a lator amoda még is. Ám most óda mázsa szám. Romok ölén ével az, a Hon! Akkor, ó, rajta rí, tár át, ó, zsarnoki, ígér a hamis rá, majd a mentése. Mesél…. Láttalak, édenem adja meg e rakat riadót? Ima? Beteg elme s ő trükkös, ő hazug Ó, az égre te! Meddő! Lekezel és áll. A veres csahosok! E népén át és égő röhögés, tehetik, adót lök rég. Igen is zúz s soha se démoni. Félelmet? Tőle? Simogat az ál. A lexikonra Szabó Tibortól a válasz. A mátok, lamentálók s igéik amoda.

(Szabó Tibor (madera) 2008. december 27. 1130 karakter)

2009. márc. 20. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kis erek mentén,láp sík ölén odavan a bánya rabja,jaj baranyában a vadon élő Kis Pálnét nem keresik.
2009. márc. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%

Már Soma mos rám.


Rakat sas sast akar.


Kis erek mentén, láp sík ölén odavan a bánya rabja:jaj, Baranyában a vadon élő kis Pálnét nem keresik.

Meg ne lássál engem!


A kultúra rút luka.


Évák eledele kávé.


Csak a mama makacs.


Goromba rab morog.


Kosarasok kosara sok.


A tyúk ólba rab dobál, de kengurú rúg neked lábodba, rabló kutya.


Keresik a tavat a kis erek.


Rút, dagadt úr.

2009. márc. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Katraszél...


Ez mondjuk nem túl szép visszafelé, ce mikor kicsi voltam, és tanultam írni, olvasni, mamám nagyon sokat foglalkozott velem, és amikor már elegem lett az írás olvasás gyakorlásból, akkor próbált felvidítani egy ilyen kis visszafelé mondókával.

Több is volt, csak most ez jutott eszembe.

2009. márc. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
már fel is kelt... xD
2009. márc. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
sédrék
2009. márc. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nádasi K. Ottó Kis-Adán, májusi szerdán e levelem írám. A mottó: Szivedig ime visz irás, kellemest író! Szinlelő sziv rám kacsintál! De messzi visz szemed… Az álmok (ó csaló szirének ezek, ó csodaadók) elé les. Irok ime messze távol. Barnám! Lám e szivindulat Öné. S im e sziv, e vér ezeket ereszti ki: Szivem! Ime leveled előttem, eszemet letevő! Kicsike! Szava remegne ott? – Öleli karom át, Édesem! Lereszket évasziv rám. Szivem imád s áldozni kér réveden – régi gyerekistenem. Les im. Előtte visz szived is. Ég. Érte reszketek, szeret rég és ide visz. Szivet – tőlem is elmenet – siker egy igérne, de vérré kinzod (lásd ám: ime visz már, visz a vétek!) szerelmesedét. Ámor (aki lelőtt ó engem, e ravasz, e kicsi!) Követeltem eszemet tőled! E levelem ime viszi… Kit szeretek ezer éve, viszem is én őt, aludni viszem. Álmán rablóvá tesz szeme. Mikor is e lélekodaado csók ezeken éri, szól: A csókom láza de messzi visz!… Szemed látni csak már!… Visz ölelni!… Szoríts!… Emellek Sári szivemig. Ide visz Ottó. Ma már ím e levelen ádresz is uj ám: Nádasi K. Ottó Kis-Adán.
2009. márc. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ezt most kérdezed?

...

igen.

2009. ápr. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én vagyok a görög es mar indulok...OFF
2009. ápr. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!