Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Van egy ciki extrém vagy...

Van egy ciki extrém vagy vicces pisis vagy kakis történeted?

Figyelt kérdés
nemet és kort is írj, és hogy hol történt és hány éves voltál.
2011. jún. 11. 17:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
37%

Egyszer full piásan lebrunyáltuk a helyi pap ajtaját nemrég volt

15 f

Egyb ez miért érdel?

2011. jún. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
2011. jún. 12. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
apumék részegen a pisijükkel kardoztak az út szélén
2011. jún. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
67%
Nagyon büdös vagy,lesz....tad magad,idáig érzik.
2011. jún. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
2011. jún. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
64%
Én egyszer a suliba elmentem hugyozni,és szartam visszamenni!:D
2011. jún. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
52%
.
2011. jún. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
88%

suliban rámjött a szarás és nemtöröltem ki rendesen, és a padtársamra fogtam, akit hazaküldtek átöltözni

17/F

2011. jún. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
gyááá nekem van 1 szóval tavaly nyáron horvát országban voltunk nyaralni és napközben rámjött a szarás de a tengerben voltam ezért visszafogtam magam mert mijen már ott a vízben.. de már anyira kellet h gondolkodtam h keresek 1 sziklát v valamit nagynehezen kibírtam és végül visszamentünk a szállásra közben elmúlt és amikor este kimentünk elsétálni 1 borozóig meg ilyenek közbe megint rámjött azthittem helyben összefosom magam nagynehezen kerestünk 1 nyilvánso wc-t vagy 20 percig bent voltam de közben2 horvát csja melletem csapkodták az ajtót meg veszekedtek horvátul.. úgy h életem legjobb szarása volt gondolhatjátok na m1 odaértünk a borozóhoz én meg elmentem sétálni a tengerhez mellette voltak sziklák meg 1 kikötö a kikötő falánál voltak a sziklák de kurv@ sok és naon sokáig tartottak hát gondoltam megmászom felmentem a tetejére és elmentem a végéig félúton éreztem h megint itt az inger de gondoltam csak kibírom amikor majdnem a végéhez értem már éreztem h nagy a baj de csakazértis látniakartam h milyen a végéröl a kilátás(már ne mvotlmessze csak pár méter volt) mikor odaértem éreztem h télleg nagy a baj ezért visszaindultam egyböl mentem,mentem de márcsak perceim votlak hátra hát felmásztam a kikötő falára és elkezdtem rohanni mint állat xD (de úgy h onnan még 1 majd beszaró embernek csomó idő a borozóig elmenni meg még utána megtalálni a wc-t...) kb a felénél járhattam mikor már nembírtam tovváb max pár mp-t gondoltam megállok de ekkor úgyrámjött h pici belement a nadrágomba.. neh gyorsan lugrottam a sziklákra bugyi le és ott fostam csak reméynkedtem h nemjön arra senki.. a kikötő másikoldalán sokan voltak és a sziklákra is gyakran feljöttek ott fosok már 1 csomóideje amikor nagynehezen abbahagytam összeszedtem mgam spuri a borozóba onnan a wct megtaláltam(mert teljesen máshol volt) kotlás 1000 évig jókis tartós hígfosás és nemvolt papír -.- lehúzni alig bírtam a bugyimat meg ugyemár lefostam valmennyire ezért kidobtam és még az nap este találkoztam volan 1ik barátnömmel.. sztem meglátott pár ember mert másnap elég furán néztek rám arrafelé az emberek..
2011. jún. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
uh előző vok bocsi a regényért...
2011. jún. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!