Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Pokemon firered bajnoksag...

Pokemon firered bajnoksag utan? (a kisfiamnak kellene) [lent]

Figyelt kérdés
Kerlek segitsetek hogyan kell a pokemon fireredben miutan bajnok lettem tovabbjatszani a fiam sehogy sem tud mikor megnyeri akkor a professzoral kimeg y a haz ele es jon a stab felsorolasa es vege kerlek segitsetek kerestem a neten de nem kaptam infot rola kosz elore is a kisfiam neveben is.
2011. aug. 18. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem sehogy .. : |

Ez a játék vége..

2011. aug. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nem ismerem a játékot, de ha bajnok lettél, és kijön a stáblista, akkor valószínüleg vége a játéknak.
2011. aug. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hat nalam igen de videokon lattam meg vegigjatszasoknal olvastam hogy utana meg nagyon sok van es leirja hogy mikor bajnok lettem utana enged be 1barlangba ahol kell tovabbmenni stb.de varom azok valaszat akik vegigvittek es sikerult tovabbmenni
2011. aug. 18. 18:24
 4/8 löncsi ***** válasza:
a játékkal van a gond néhányban nem enged tovább nem lehet mit tenni
2011. okt. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Kris9kris válasza:
100%
Az, hogy megjelenik a stáblista, az korántsem jelenti azt, hogy vége a játéknak, csak egy kicsit megdicsőülnek a készítők. Először is: 60 különböző Pokémonfajt kell összegyűjteni (beleértve a továbbfejlődésüket). Bizonyára azt mondja a professzor, hogy ez még nincs meg, és gyűjts tovább. Ha viszont megvan, odaadja a National Dex-et, ami az összes III. generációs Pokémonokat (386) tartalmazza. Ha ez megvan, menj el a legelső Sevii szigetre (amit már korábban megszereztél) és a Mt. Emberen (ahol Moltres is volt) a két Rakéta Csapattag kiásta az alagutat. Menj be a bejáraton, de vigyázz, hogy legyen nálad Pokémon, ami tudja a Strength-et, (HM04), mert az kell a nagy kövek elmozgatásához. Csak követni kell az utat. A harmadik létra után van egy elágazás, ott balra kell menni. (a másik irány a kijárathoz visz). Ez az út egy Braille írással tele lévő szobába visz. Ha a bal alsó sarokban lemászol, megtalálod a Ruby-t, amit oda kell adni Celionak a sziget Pokémon Központjában. Ezután megkapod a Rainbow Pass-t, ami a következő 4 szigetre elvisz. Ez a játék folytatása. Van egy + 8.-dik és 9.-dik sziget is, ahol Lugiát és Ho-oh-t, valamint Deoxys-t a 9.-dik szigeten kaphatod el, de azokat kizárólag vagy Nintendo Eseményen, vagy Action Replay hack-el lehet megszerezni, számítógépes emulátoron. :( Remélem tudtam segíteni.
2012. jan. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ha a stáblista után van hogy folytatás akkor azt válaszd és megy onnantól
2015. jún. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
remélem még időben szóltam xd
2015. jún. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kalovánszki Arisztid válasza:
Nem úgy van, hogy abban a barlangban charizardnak kell odaadni azt a valamit, amitől mega evolóción megy át és úgy jelenik meg a 151. pokemon, Mewtwo, akit legyőzhetsz, és elkaphatsz?
2015. szept. 21. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!