Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Azt hiszem az egyik osztálytár...

Azt hiszem az egyik osztálytársam egy démon, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Most meg mondom én nem hiszek ezekben a ezo bigyókban, ezért kell a segítség. Ez a valaki történetesen egy lány. Már több embernél is láttam, de ez most más. Amikor ránézek tisztán látom, hogy hegyes a füle és farka van. De ez nem egy másodperces és csak nála látom. Vagyis néha az utcán szembe jövőknél is. Igazából eddig nem tűnt rossz szándékúnak, de én tudom, hogy ne higgy a látszatnak. Ezért nem hittem már jó rég, hogy tényleg olyan az a lány. De hogy minden egyes alkalommal ez van. Nem vagyok bolond és nem is drogozok most meg mondom.

15/L

és nem iszok


2011. szept. 20. 16:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

És minden ilyen kérdést viccből írnak ki, ha meg komolyan gondolják akkor nagy a fantáziájuk...

Nem nem démon a kérdésed hülyeség, vagy te vagy a démonokkal suttogó?

Egyáltalán minek érdekel hogy démon e vagy sem? Téged nem nagyon érinthet ha démon.

2011. szept. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
akkor valami más bajod van:Dorvos és nézesd meg magad:D
2011. szept. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én már régóta foglalkozok az ezotériával, van egy dolog amit nagyon kevesen tudnak. Hogy megtudd tényleg démon e, a mutatóujjadat bele kell nyomnod a fenekébe 1x. Ha ezt megcsináltad a szeme feketévé változik. Azért kell ilyen kellemetlen dolgot csinálni mert ezt nehéz kivitelezni. A démonoknak sem érdeke hogy rájöjjenek kilétükre. Ezért van ott ez az elrejtett pont.
2011. szept. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

"és nem iszok"


Na látod...itt a probléma

2011. szept. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 x) ***** válasza:
Elég kezdetleges a történet, csiszolgasd még. De tegyük föl hagy az agyszüleményed igaz: A démonoknak sem hosszú farkuk, sem pedig hegyes fülük nincsen. Ezek csupán a filmek és mesék szüleményei. A démonok nem képesek emberi alakot fölvenni, megszállhatnak embereket de nem tudják megváltoztatni a kinézetét, csak a viselkedését. A legtöbb démon azonban (a legegyszerűbben megfogalmazva) egyszerű sötét füsthöz hasonlít. Szóval ha már kitalálsz egy történetet akkor nézz utána rendesen. :)
2011. szept. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
vágj hozzá egy keresztet :D vagy locsold le szenteltvízzel xD
2011. szept. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
vagy hívd a bűbájos boszorkákat :DDDxD
2011. szept. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

értelmes válaszokra vártam, de ha erre fussa nektek felőlem...

nem démonokkal suttogó vagyok nem is hiszek ilyenekben azért kérdem most mi van

2011. szept. 20. 16:16
 9/17 A kérdező kommentje:

szentelt víz?

tán papnak néztek?

én doki akarok lenni és ilyen hülye reális válaszokra vadászok állandóan, de most nem tudtam semmit, és miért csak nála látom? a többiekkel mi van?

ha beteg lennék náluk is kéne nem?

2011. szept. 20. 16:20
 10/17 anonim ***** válasza:
vagy a winchester tesókat:Dne parázz :Dszórj sót az ajtókhoz meg az ablakokhoz,szerezz be 1 Coltot de ha nagy lessz a gáz Castiel is jön majd azt rendet rak
2011. szept. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!