Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit kell csinálni, ha megmart...

Mit kell csinálni, ha megmart egy lepke?

Figyelt kérdés
Még délelőtt a kertben voltam és akkor hirtelen megmarta a kezemet egy nagy húsevő lepke.Tettem a marásra ecetes borogatást,de nem használ.Azóta már jó nagy részen megfeketedett a kezem a marás körül.És ez még nem is a legrosszabb!!!Emlékezetkiesésem lett a marás következtében és nem tudom kontrolálni a cselekedeteimet!!Most eszméltem rá,hogy az összes élelmiszert,ami a házban volt feloldottam savban és szétlocsoltam az udvaron...most nem elég,hogy üszkösödik a kezem még éhes is vagyok és nincs mit ennem....Mit tegyek???
2011. szept. 23. 15:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
kend be fenistillel a lepkét!
2011. szept. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Halottnak kell tettetned magadat bizonytalan ideig, amíg meg nem szólal egy légi sziréna.
2011. szept. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
amputálni kell a kezedet!
2011. szept. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
tegyél rá szilvásbuktát.
2011. szept. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
mard vissza :)
2011. szept. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
hát ettöl a kérdéstől szét röhögtem az agyam. meg a válaszoktól is xDDDDDDD
2011. szept. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%

Az attól függ.

Már hogy a kardfogú lepke volt-e vagy a szuvasfogú lepke, mert az első marása halálos, a másodiknak pedig általában az áldozatba törik a foga.

Találtál a sebben fogat?

A kaják szétlocsolását nem foghatod a lepkékre, az egyéb betegségek következménye lehet...

2011. szept. 24. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ma elmentem az ügyeletre és ott megállapították,hogy valószínűleg a szuvas fogú lepke marhatott meg.A sebben nem volt fog,de a röntgen kimutatta,hogy a fog a véráramon keresztül eljutott az agyamba és ott beékelődött.Nyilván emiatt volt emlékezetkiesésem és a kaját is ezért semmisítettem meg.Azt mondták,hogy hátralévő életemben így kell élnem,mert ha megpróbálják kiszedni a fogat az agyamból,abba bele is halhatok.Nem akartam kockáztatni,így viszont elég gyakran fogok kellemetlen helyzetbe kerülni.Ma még nem csináltam semmi furát,de már érzem,hogy a következő kitörésemnek köze lesz a romlott húsleveshez.
2011. szept. 24. 13:48
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szuperhős leszel és te leszel a lepkeember! Hamarosan szárnyaid is nőnek, és pöttyös minták fognak megjelenni a testeden! ;)
2011. szept. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyik éjjel hernyóvá változol és a káposzta földön legelsz amikor jön egy ufó ami ismeretlen eredetü sugárzást bocsált rád ekkor bebábozodsz majd lepkemen leszel. De vigyázz mert pókember megesz :D
2011. szept. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!