Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ha Ádám és Éva volt az első...

KoviAti kérdése:

Ha Ádám és Éva volt az első ember a földön és nekik 2 fiuk lett (Káin és Ábel) akkor hogy lett az emberiség?

Figyelt kérdés
2011. szept. 27. 19:58
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
86%
de én láttam a mikulást!!!!! Hazugok vagytok. :(
2011. szept. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
74%
Az Hókuszpók volt , csak az anyja összemosta a ruháit a piros fürdőköntösével.
2011. szept. 29. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
85%

.:((( Olyan gonosz vagy! Ezt most miért? :(

De legalább akkor Hókuszpók létezik, meg a törpök. %-^

2011. szept. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim válasza:
66%
Ádám és Éva soha a büdös életbe nem létezett.Csak hogy tudjátok a bolygó születése az univerzum születése nem fogható istenre!!miből lett a bolygó? Nap és bolygói por- és gázfelhőből alakult ki. és miből lett az univerzum? ősrobbanásból, és az miből keletkezett? én teljesen szkeptikus vagyok Ádám és Éva téren, az emberi génállomány egy üstökösből vagy meteoritból került a földre majd több millió év múlva jöttek a dinoszauroszok jött az a nagy aszteroida és arról kerültünk ide.!
2012. aug. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
49%
Ez egy rohadt nagy véletlen, hogy pont a megfelelő hőfok, pont a megfelelő gázösszetétel jött létre, meg még egy-két ilyesmi?... És szerinted sejtjeiknek ez a piszkosul bonyolult szerkezete is véletlenül jött létre? Gondolkozzál már egy kicsit, mielőtt írsz ide, kérlek, kedves előző válaszoló.
2012. okt. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
85%
Néha a tudományt és a bibliát össze kéne zárni egy üvegbe, jjól felrázni, és végre meglenne, hogy kapcsolatot tudnánk teremteni eme két fontos dolog között.
2012. okt. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
90%

Azt írta valaki:"Nem csak kettö gyerekük volt."

A többiről miért nem ír a biblia?

2013. márc. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 Ryuuzaki ***** válasza:
73%
Durva yaoi során.
2013. júl. 5. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
97%

16. válaszoló:


Én dettó ugyanígy vagyok. És örülök, hogy vannak mások is, akik ezt így látják

Szerintem a tudomány és Isten az EGY, csak sok buta ember ezt mind különválasztja és vagy az egyikben hisz, vagy a másikban.

Én hiszek Istenben, csak nem úgy, ahogy mások elképzelik.

Egyáltalán nem is úgy képzelem el, mint egy embert, hanem mint valami természetfeletti erőt egy másik dimenzióból.

Furcsa dolog ez az egész és soha nem is fogjuk megtudni, hogy konkrétan mi ez a "nagy valami", amiben élünk, esetleg halálunk után :)

2014. jún. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
90%
Egy kis testvérgyilkosság után a vérfertőzés meg sem kottyant...
2016. nov. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!