Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Vicces buszos sztorik?

Vicces buszos sztorik?

Figyelt kérdés
Ha van ilyened, írd le, kiváncsi vagyok :D
2011. okt. 15. 15:52
1 2 3 4 5
 21/49 anonim válasza:
100%
Elaludt mellettem egy tata alig tudtam felkolteni h letudjak szallni
2014. ápr. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim válasza:
96%

Sziasztok!

Én is írok egyet. Pár hete történt:

Anyummal ülünk a buszon megyünk hazafelé. Felszáll egy harminc év körüli pasas. Egyik cipőfűzője kikötődve, kezében egy doboz, ha jól lláttam XBox. Leül balra kettővel elénk. Ismerős mellettünk ül balra vele beszélgetünk. Erre én elkezdem, hogy olyan füst van. Szerintem a hapsi pipazik. Nem hiszik el, de rám jön a fust.... Nézem: tényleg elektromos cigi' van nála. Utána felszáll egy nő két kislánnyal babakocsival. Valami folyik a foldon... Kislány mondja, hogy ő nem pisilt be. Nő is, hogy nem folyt ki naluk semmi. Ekkor pipázós emberünkre nézek. A szék alján mintha folyna valami. Sokan mondják: lehet, hogy víz. Igen ám, de üveg nem volt nála. Egyik csaj mondja: te jó ég. Behugyozott. Dehogy! Dehogynem... Mindenki tömörült a busz végébe. Utána nézzük és tényleg. Szép lett a gatyája... És ismerjük, vagyis anyumék. Durva volt. Enyhén részeg volt, megfejelte az ülést is.

Ennél durvább szerencsére nem történt még velem. XD

2014. máj. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 Mácsóka0123 válasza:
100%
Velem az történt, hogy álltam a megálóban, jött a busz, és egy öreg bácsi is fel akart szállni. Láttam, hogy nehezen mozog, bot is volt nála, mondtam neki menjen csak előre. Erre ő azt mobdta, hogy hölgyeké az elsőbbség. Mondom neki nem akarok bunkó lenni menjen nyugodtan előre. De nem mert én vagyok a hölgy. Gondoltam jól van akkor felszállok. Felléptem az első lépcsőfokra, erre direkt olyat rásózott a botjával a lábamra, hogy utána két hétig kék meg zöld volt. Azóta sem tudom, hogy miért csinálta! :-)
2014. aug. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim válasza:
100%

Egyszer véletlen kigurult egy tampon a táskámbol a földre es gondoltam csak nem veszik eszre erre odajön egy csavo hogy az elhagytam xD azt mondtam hogy nem az enyém es leszálltak gyorsan.


Tesommal mindig azt jatszuk hogy sparban a zöldség mérleg cetlijet egymás hátára ragasztjuk. Na hat ez tortent egy kiló spárga volt :)) amugy egesz nap ugy jarkaltam xD Állok a buszon nézem hogy a csavo milyen helyes es aztan éppen odaálltam hogy jelezzék meg leszálljak erre meg ragad es el kezd kotorni a hatamnal. Gőzöm se volt mit csinál aztan a kezembe nyomta a cetlit hogy ajándék.es röhögött ..huuu nagyon égett a pofam es amikor hazaértem csak akkor láttam a tükörben hogy tiszta csoki volt a szám ...:)))

2014. aug. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
89%

Jöttünk ki az uszodából... Ugye tömött busz . Mivel nem reggeliztünk igy ott ettünk. Hát mögém beállt a tanár. Eszem a kis reggelim hirtelen fék ... Ha nincs ott egy oszlop akkor ... Nem is tudom mi lett volna..

Kedves Kérdező ! A te sztoriaid húú.. Nagyon jók 🚌 🚌🚌

2014. szept. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
84%
Barátnőmékkel mentünk a buszon, nagyon kanyargós volt az út, hát az egyik barátnőm elesett és bukfencezett egyet, igen ám, de egy pasi lábára, akinek a barátnőm azelőtt megfogta a lábát véletlenül, mert azt hitte, hogy az enyém xD Másik, mentünk haza a buszon, túraversenyről az osztálytársaimmal, hátrafordultam, mert ugye ilyen fordított ülés volt ott (vagyis ami a menetiránnyal ellenkező irányba nézett) és közben leült a helyemre és a cuccomra (!) egy piás, 50-es pasi, csak úgy büzölgött a piától, és ott ordítozott velem, hogy mit keresek ott és, hogy ne lökjem meg... Alig vártam, hogy leszálljon!
2014. dec. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
80%
Utolsó vagyok, olyan is volt, hogy magassarkúban voltam a buszon, le akartam szállni, nagy volt a tömeg, épp szálltam le, mikor beakadt a sarka a lépcsőbe, és ledőltem mint egy krumplis zsák XDD és az volt a leggázabb az egészben, hogy szoknyában voltam, így az is felhúzódott...
2014. dec. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem vicc, kb 12 éves lehettem, amikor véletlenül egy gyorsjaratra szálltam fel, és nem is vettem észre, csak akkor, amikor már elhagytuk a megállót, ahol le akartam szállni. Elorementem, kérdeztem ez nem áll meg itt? Azt mondja nem, majd Piliscsabán. Én meg majdnem sírva fakadtam, erre megkönyörült rajtam és letett :D
2015. jan. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 Sissy:3 ***** válasza:
52%
van egy pár:D
2015. márc. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
88%
Multkor akkorát estem.. Fékezett a busz 🚌. Én mint egy krumplis zsák úgy hanyatt estem, hogy egy eléggé helyes fiú kérdezte meg hogy segíthet-e ... Életemben nem égtem akkorát
2015. márc. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!