Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Adtok jo otleteket? (bovebben...

Adtok jo otleteket? (bovebben lent. )

Figyelt kérdés

Az oszi szunet utan mar csak egy 2-3 hetet fogok suliba jarni mert elkotozunk es szeretnem kihasznalni, hogy elmegyek a gimibol, szeretnek vmi hulyeseget csinalni... De nincs sok otletem ugyhogy itt kerek otleteket... Ti mit csinalnatok a helyembe?

14/l


2011. okt. 31. 12:18
 1/5 Sikoltó válasza:
Tegyél ki AKT képeket az iskolában. Népszerű leszel és a tanárok évek múlva is megemlegetik.
2011. okt. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Húzz zacskót a fejedre (legyen rajta két lyuk hogy kiláss rajta és egy szál nuniban rongyolj végig az iskolán, menj be más diákok óráira üvöltözz, aztán be az igazgatóiba szaladj ott is két három kört utána meg mássz fel a tetőre és énekeld el a himnuszt rock stílusban. Remélem segítettem neked :D
2011. okt. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hmm :DDDDD hat nem is tudom... johetnek meg otletek :D
2011. okt. 31. 14:27
 4/5 anonim ***** válasza:
találj ki a sulinak egy búcsúztató verset és azt énekeld/ordítsd a suli folyosóján, aztán várd meg míg megkezdődnek az órák és ronahj be mindegyikre üvöltve és a termekbe fuss 2 kört, aztán menj oda az igazgatóhoz és nyomj rá ketchupot aztán vágj egyet a seggére, és ordítva fuss ki az iskolából!!
2011. okt. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
b@aszd meg az osztályfőnököd
2011. okt. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!