Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit csináljak? Ma az Andrássy...

Mit csináljak? Ma az Andrássy úton mentünk haza a barátnőmmel. Egyszer csak egy orrszarvú jött szembe velünk.

Figyelt kérdés
Szóval jött az állat és aztmondta: wuuááwuááá..nagyon megijedtünk! az a nagy probléma, hogy mindennap arra kell hazamennem! Mit csináljak??
2011. dec. 12. 17:09
1 2
 1/15 tetris ***** válasza:
Milyen érdekes! Ezt álmodtam tegnap este! Jött szembe egy orrszarvú. Bár nem mondott semmit. De én nagyon megijedtem, és felmásztam a kerités tetejére. De ez a Dózsa György úton volt.
2011. dec. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Sajnos az én esetem nem álom volt..:/ nagyon félek holnap is arra kell hazamennem.ha megint elkezdi hogy: wuuááwuáá komolyan ott halok meg!! :'(
2011. dec. 12. 17:43
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

ugyan már! legyél férfi! (főleg, ha nő vagy)

Toldi példájára állítsd meg azt az állatot. (nem nehéz, mert ugye nem is bika) aztán mivel szerény kis jószág, meg is ülheted. az orrszarvú-táp egyébként is olcsóbb a benzinnél

2011. dec. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
semmit, majd észreveszik az Állatkertben, hogy n-1 orrszarvú van a leltárnál
2011. dec. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! :/ de még mindig félek..
2011. dec. 12. 21:20
 6/15 anonim ***** válasza:

velem egyszarvu szokott szembe jonni. DE MEGSZELIDITETTEM :)

te is tedd ezt :DDd

2011. dec. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Volt nálam egy ostor...elkezdtem csapkodni fenyegető hangot kiadni.de hangosabban mondta, hogy: wuuáá wuááá ://
2011. dec. 12. 21:23
 8/15 anonim ***** válasza:
ne csapkodd.. simogasd :)
2011. dec. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
nem merem.olyanok voltak a fogai mint egy véres fenevadnak.és rózsaszinre volt festve a körme.ja és szőke haja volt :SS
2011. dec. 12. 21:31
 10/15 anonim ***** válasza:

jaj nem kell felni tole :)

az en egyszarvumtol is feltem. ugy nezett ki mint egy hajlektalan .. :s

2011. dec. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!