Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ijesztős, szívatós linketek...

Ijesztős, szívatós linketek tudnátok küldeni?

Figyelt kérdés

Az a lényeg hogy haverjaimat megszivatnám vele. Tudom hogy van jó pár ilyen meg énis ismerek vagy 20-at de még kelleneeek :D Mondom h kb. miket ne: scarymaze game, killerjo, mov0001, screamer stb. Köszi!

[link]



2012. ápr. 14. 20:47
1 2
 1/15 anonim válasza:
Fuhh...én nemtudok..de úgy megijedtem, hogy nem tudtam mit csináljak, az x-et se találtam, majdnem kikapcsoltam a gépet, de a vége az lett, hogy a monitort és a hangszórót kikapcsoltam xDD
2012. ápr. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 beglerbég válasza:

Nos akad par. A "lemonparty.org" szokott divni tolunk nyugatabbra. Vagy keress ra a "Blue Waffle" c. kepre, biztonsagos kereses kikapcsolasaval. Aztan linkeld valakinek. En csak a hatasukat lattam, annyi eszem van, hogy ne nezzem meg. :D


Ha valami agytekeros kell, akkor a youtuberol ezeket tudom ajanlani.:

-Grifter

http://www.youtube.com/watch?v=uMPd9sYPPxA&feature=player_em..

-Doctor and the Pencil

http://www.youtube.com/watch?v=2Ur7OtJdlpU


Vagy csak keress ra a "Creepypasta" kifejezesre, ott vannak ijesztos dolgok.


Aztan ird meg ha talalsz valami erdekeset. :)

2012. ápr. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Én fosok az ilyenektől, bár a lemonpartyt valahonnan ismerem... Egy linket küldjetek csak pls ne azt hogy mire keressek rá.:D
2012. ápr. 18. 16:01
 4/15 beglerbég válasza:

Isten ments, hogy linket kuldjek. Meg talan olyant latok amit nem kene. :D

Csak keress ra a gugliban ezekre: blue waffle(kep), lemonparty.org, stb. aztan megismered melyik lesz az. :P

A "Creepypasta" az gyujtofogalom, tartoznak hozza kepek, videok, tortenetek. Errol hajlando vagyok linket kuldeni:

www.creepypasta.com :P

2012. ápr. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
:D Kösz. Akk majd rákeresek.
2012. ápr. 18. 21:38
 6/15 Valaki0702 ***** válasza:
2012. ápr. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
fú bakker majdnem meghaltam..
2012. máj. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
valaki0702 majdnem belehaltam
2012. jún. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
YouTube keresőbe: Scary Stickman Pop-Up. Full hangerővel nézd. Besz**sz, azt garantálom! :D
2012. szept. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
youtube-ba írd be hogy optikai csalódások. van pár olyan videó aMI nem ijesztő, de ijesztő is van! és nem csak a végén ugrik be fej.(ami nem tudom hogy sikít-e mert letekertem a hangerőt)
2012. nov. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!