Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi lennél a következő életedbe...

Mi lennél a következő életedben? Disznó vagy oroszlán? Egy disznó orgazmusa 30 percig tart. Egyes oroszlánok naponta 50-szer közösülnek. A minőség a mennyiség előtt?

Figyelt kérdés
2009. jún. 25. 10:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
94%
A csillagjegyem oroszlán,azt hiszem ezt nem kell részleteznem xD de úgy tűnik a csúcstartótól még messze vagyok azért xD :D:D:D
2009. jún. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
86%
Disznó, mert elém teszik a kaját,háremem van,és egy disznófarmon élek,ahol sosem fognak levágni, ráadásul annyit szexelek amennyit akarok:))
2009. jún. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
85%

Nincs még olyan állat,hogy orosz-nó.Mert akkor az tuti hogy oroszlán és disznó lenne....

És én ilyen állat szeretnék lenni.

Amúgy a pasim is azt mondja hogy állat vagyok!

Álltalában cica,kutya meg majom... :) jah és tárgy is szoktam leni:köcsög...

-z-

2009. jún. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
62%
Vadász. XD
2009. júl. 2. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
85%
Mivel a csillagjegyem is oroszlán és az oroszlánokat is imádom mert ősi magyar jelkép is egyben ezért innentől el van döntve :D
2009. dec. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
67%

"oroszlánokat is imádom mert ősi magyar jelkép"


Megis melyik Magyarorszagon? A csoro osmagyarok nem is lathattak meg oroszlant hihihiihihihihihihihihhiihihihihihih


Egyebkent inkabb oroszlan, inkabb a belek, minthogy a sajat szekletemben kelljen fetrengenem, es Afrikban mindig meleg van

2010. márc. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
68%
Mekkora szánalmas vagy. Igen az oroszlán ősi magyar jelkép. Keletről jöttünk Irán környékéről és a nagy uralkodók már akkor "küldözgették" egymás közt a vadakat. Gondolom mivel az oroszlán eléggé tiszteletet parancsoló ezért lett jelképünk. Amúgy is megtalálható nagyon sok megye címerében. (De hát sok b.alfasz ezt nem tudja :D)
2010. márc. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Oroszlándisznó szeretnék lenni
2012. okt. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!