Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A 8 éves unokahúgomnak holnap...

A 8 éves unokahúgomnak holnap lesz a születésnapja. Minek örülne igazán egy mi 8 éves kislány? Én egy babaház és egy AL-KO KHS5200 Rönkhasító gép között vacilálok. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2012. máj. 20. 13:03
 1/6 anonim válasza:
100%

Kérdésed jogos, bár egy kicsit leegyszerűsítetted a dolgot. Szóval, ha ez a kettő közül kell választani, én mindenképp az utóbbit ajánlanám, mert az teljesen megfelelhet egy 8 éves leányzó etájéki vágyainak, ráadásul egy valódi délutáni családi elfoglaltságra is alkalmas szerkezet. Emlékszem, én 7 éves koromban a bátyóval meg apuval milyen jókat szórakoztam az otthoni magnetronos porlasztónkkal. Igaz azóta árva vagyok, de betyár jó móka volt.

Neked is ajánlanám, hogy egy kicsit széleskörűbben is utánanézhetnél a dolgoknak, mert pl manapság egy röntgenfluoreszcens analizátorhoz potom pénzért hozzá lehet jutni, és nagyon megéri. Kicsit más témában pedig egy ASS23-as fűszegélynyíró modellel, vagy egy BM 45 UVG gyepszellőztetővel is garantált a szórakozás. Majd szólj, mire jutottál.

2012. máj. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne hülyéskedjetek már! A legtöbb kislány nem szereti az ilyen gépeket, arról nem is beszélve hogy veszélyes! Hidd el, jobban örülne ha valamilyen állatot vennél neki - például egy tigrist. Nagy divat manapság nagymacskát tartani otthon. Nézd ők milyen aranyosak: [link]
2012. máj. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
én egy láncfűrészt ajánlok inkább, és mellé a texas-i láncfűrészes összes részét dvd-n. a hatás nme marad el...
2012. máj. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
vegyél neki egy szép piros trágyavillát.olcsóbb
2012. máj. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem való az még egy ilyen aranyos pici lánykának, ellenben egy BLM E-Cut 51 inverteres plazmavágónak bizonyára nagy hasznát venné, pláne védőgázas kivitelben és levegő szabályozó vízleválasztó reduktorral.

Ezzel gyerekjáték még egy páncélszekrény ajtajának kivágása is, digitális kijelzővel a precíz beállításért és persze digitális vezérléssel, HF gyújtással rendelkezik.

Ha még azt is elmondom, hogy túlfeszültség védelemmel, feszültség ellenőrzéssel és automata hőkioldóval is ellátták, akkor biztosan nem habozol tovább, ez bombabiztos ajándék.

2021. nov. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 NTBS ***** válasza:
Én babaházat vennék.
2022. dec. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!