Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Átment rajtam egy traktor az...

Átment rajtam egy traktor az éjjel:S Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Mély nyomokat hagyott bennem:( Pedig anyukám elmondta szépen: "Jajjj kislányom nem kell minden jöttment alá feküdni"


Ez a traktor jött és ment:S Félek terhes leszek:( Előre is köszi a válaszokat!


2009. júl. 8. 12:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
máskor használjatok gereblyét a boronáláshoz..:D
2009. júl. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Igen,lehetsz.Csinálj tesztet és ha 3 kérdésre jó választ adsz,tuti hogy terhes vagy.
2009. júl. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha a traktor gumija nem volt lyukas, akkor nem lehetsz terhes!!!
2009. júl. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos rossz hírem van: Lehetsz. Nemsokára kis Zetorjaid fognak születni. Az elején ne felejtsd majd el jól megkenegetni őket olajjal.
2009. júl. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a traktorok nem szoktak védekezni! Sajnos el sem lehet őket vetetni, mert hát a traktort elvetni.... Én a helyedben messze elkerülném! :)) (Jó kérdés! :))
2009. júl. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
Bevetheted még az esemény utáni féket, vagy kereshetsz egy szerelő nőgyógyászt! Ha már letelt 72 óra, keresd meg a traktort, nézd meg, lyukas-e a gumi. Ha igen, vegyél tőle gépolajat az apasági teszhez! Anyud nagyon mérges lesz ám!
2009. júl. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Minden traktor csak azt akarja!

Sosem lehet bennük bízni!

2009. júl. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen a traktor a világ legfelelőtlenebb dolga. Átmegy mindenen és mindenkin, mindegy, hogy fa, kő, kutya, macska, vagy épp te magad. Nem vigyáz senkire és sose védekezik. Biztos, hogy terhes vagy.
2009. júl. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%

Bocsi,offolok:


Bárhol vagy 2009. augusztus 27-én éjfélkor, 0 óra 30-kor pillants fel az égre. Két holdat fogsz látni. A Mars fog a legszebben fényleni és olyan lesz, mint a telihold!


A Mars 34,65 millió mérföldre lesz a földtől.


Ilyen esemény legközelebb 2287-ben lesz!!!



Add tovább ezt az infót, mert ma élő ember ilyet nem láthat még egyszer.

2009. júl. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
igen::))gratulálok kismama!!!!sok boldogságot!neked és a...mi is a traktor márkája??
2009. júl. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!