Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Balotelli reptoid?

Balotelli reptoid?

Figyelt kérdés

Nézem a focit és egy olasz játékos teljesen olyan mint egy eredeti alakváltozó Reptoid ! Totál gyíkember feje van !


[link]


Ez egy reptoid.


[link]


2012. júl. 1. 21:35
1 2
 1/15 anonim válasza:
Sajnos túl izmos hozzánk, az ilyenek fognak először meghalni. Amúgy igazad van tényleg hasonlít, talán az anyja valamilyen hitszegő reptoid. Megesik hogy túlélik a kivégzést...
2012. júl. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:

Na vájr te kérdezted megtőlem ezt a dolgot ott a labdarugásnál igaz??? :D


A válaszom pedig: Igen reptoid és olyanokat eszik mint te! De ezt már két éve tudom!

2012. júl. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
2012. júl. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Én voltam az a válaszban és húst eszem. Kolbászt sajttal hagymával és paradicsommal.
2012. júl. 1. 21:47
 5/15 anonim válasza:

Fogjátok már fel FÉLreptoid, ki van közösítve. Ezért is rossz az érzelmi rendszere.

[link]

2012. júl. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

"Sajnos túl izmos hozzánk"


Miért a Reptoidok gyengék ? Hogy igáztok le minket ? Gyíkpaprikás lesz itt december 21-én.

2012. júl. 1. 21:57
 7/15 anonim válasza:
Mi nem e dimenzióbeli izmokról beszélünk, az elemére is lehet gyúrni. De mi ennél is tovább mentünk, egy új dimenzióban fejlesztjük magunk, amelyet ugyan az ember nem bír felfogni, de érzékel. Így egy olyan ponton tudunk csapást mérni, ami garantáltan védtelen. De már így is túlsokat mondtam.
2012. júl. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
A-a nálam nem izmosabb , én is ilyen izmos vagyok!!!!
2012. júl. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Jah és 404-es is ilyen izmos, Ő pedig reptoid !
2012. júl. 2. 10:43
 10/15 anonim válasza:
Ti még mindig az e dimenzióbeli izmokról beszéltek...
2012. júl. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!