Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogyan trollkodjak?

Hogyan trollkodjak?

Figyelt kérdés
Van egy barátom aki mindig lemond mindennek és én ezt valahogy visszaszeretném rá fordítani hogy őneki essen rosszul. És ne írjátok azt hogy mondjam meg neki hogy ... (tudjátok). De ő olyan hogy őőő hogyis mondjam szeret beszólogatni másnak.

2012. júl. 30. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:
inkább ne trollkodj, mert a végén megunja és eltöri a füled. Az nem forr össze :((
2012. júl. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Jujj ne nézz gonosznak,de én most ezt a (volt) legjobb barátnőmmel tenném:D lány vagyok..,de nem gonosz


Egyébként,nem éri meg vele foglalkozni...ilyenek az emberek.

2012. júl. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Ne beszélj vele napokig...sms...e-mail....facebook...majd rájön hogy nem jó szekálni téged közbe fb-n meg írogálhatsz ahogy szoktál..csak kezeld szellemként


vagy mikor megy valahova dobd meg várnnarancsal!És amikor megfordul akkor bújj el és csak a vérnarancsot látja majd! DE csakis kizárólag VÉRNARANCSAL!



Csinálj egy új fb oldalt és zaklasd azzal,hogy:

-Belelökjelek a kádba?

-Kiporszívózzam a szemed?

-Estél már bele úgy egy patakba hogy homlokon estél?



Hidd el befog válni!

2012. júl. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kiporszívózzam a szemed? ez nagy. Amúgy köszönöm a válaszokat, de egy játékban szokott lemondani.
2012. júl. 30. 22:31
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom.

üdv: A büdöslábú ogre.

2012. júl. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csinálj egy kamu fb profilt, azzal indíts el egy csoportot ezzel a névvel: (pl) Vác városi temető. :D
2012. júl. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csinálj egy kamu fb profilt, azzal indíts el egy csoportot ezzel a névvel: (pl) Vác városi temető. :D és hívd meg a csoportba xD
2012. júl. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
CSINALD EST TROLOLOLL AHH SZIROK XDDDD
2014. nov. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!