Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Léteznek reptoid nők?

Léteznek reptoid nők?

Figyelt kérdés
Sokat írnak a reptoidokról ezen a fórumon, de a reptoid nőkről nem volt szó. Léteznek egyáltalán reptoid nők? Ha igen hogy néznek ki? Trollok és szkeptikusok kíméljenek.

2012. aug. 10. 22:47
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
32%
Még ha léteznek sem tudja senki hogy néznek ki!
2012. aug. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
16%

Gyíkok és szeretik a gyíkokat, amúgy nemtelenek, vagyis kétneműek.

Reptoid Fénymester 400/R

2012. aug. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
95%

"Trollok és szkeptikusok kíméljenek."


Akkor HÍVŐ MÓD ON: Léteznek. Igen, mindenképpen léteznek. Készülj fel barátom, hallgasd Aleje tanításait, mert közel a kapcsolatfelvétel napja!

</off>


Reptoidok se léteznek, nemhogy reptoid nők...

2012. aug. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
6%
Keress rá a Lacerta interjúra a guglin. :)
2012. aug. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
A hitetlenek véleményére nem vagyok kíváncsi. Köszönöm a normális válaszokat.
2012. aug. 10. 23:07
 6/35 anonim ***** válasza:
95%
Istenem, de buta vagy.
2012. aug. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
94%
Köszönöd az ostobák válaszát. Te tudod. Csak akkor nem kell kérdezni. Te hiszel valamiben ami nincs. Egészségedre. Légy boldog, és várj türelemmel a reptoid Pamela Andersonra.
2012. aug. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Nem érdekelnek a reptoid nők, csak érdekelt, hogy léteznek e. Nem muszáj hinni bennük, majd december 21.-én meglátod, hogy igen is léteznek.
2012. aug. 10. 23:20
 9/35 anonim ***** válasza:

Nekem itt pihen a gépemen Az Időtér könyve című mű. December 21-én egy 144 ezer éves ciklus ér végét, s átadja a helyét az újnak. Pont úgy, ahogy most egy bő félóra múlva a péntek a szombatnak. Ketzalkoatl szerepel, a maja naptár is, szerzője NEM szkeptikus, de egy szó nem esik benne űrlényekről, világvégéről, pusztulásról.

Most kinek higgyek? Egy olyannak, aki egész életét feltette erre, vagy azoknak az eszementeknek, akik itt tombolnak a reptodozásukkal?

2012. aug. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
A reptoidokat komolytalanná tették a sok hülye kérdéssel, de igazából egy nagyon félelmetes, agresszív faj, amitől nem ártana a félni. Szerencsére a lényeges emberek már készülnek az invázióra.
2012. aug. 10. 23:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!