Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi a vicces a linkelt fotón...

Mi a vicces a linkelt fotón (ki van a képen)?

Figyelt kérdés

[link]


A facebookon van, de van egy réteg aki érti és röhög rajta és sajnos azokon is, akik nem értik. Valaki esetleg megosztaná velem is, hogy mi olyan baromi vicces ezen? Illetve ki van a képen?


2012. aug. 12. 14:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert a koma a Jóbarátok című 1994-2004 futott sorozatban szerepelt, David Swimmer aki a sorozatban Ross Geller karakterét alakítja. Rossznak hívják, Ross aki Rossra gondol, tehát saját magára. És engem is elfogott a röhögés mikor ezt megnéztem és most Rajtad is röhögök amiért nem érted a poént xD
2012. aug. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ha rajtam is röhögsz, az elég szűk látókörre vall, hiszen én csak azért nem értettem, mert nem nézem a sorozatot, mi több semennyire sem ismerem.


A válasz első részét kösz.

2012. aug. 12. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!