Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Miért trollkodják el sokan az...

Miért trollkodják el sokan az OMEGLEt?

Figyelt kérdés
Szerintem tök érdekes új embereket megismerni, utálom, mikor valakinek az első mondata "are you horny?" vagy "do you have kik?"

2012. szept. 10. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:

En osztom a velemenyed,egyetertek... Meg olyan is volt mar,hogy egy ideig tok jol elbeszelunk,aztan meg beirja,h horny-.-. Na,akkor....

Es tenyleg,ez arrol is szolhatna,h en mondjuk itt vagyok ebben a kis orszagban,a masik illeto mondjuk Ausztraliaban,es megismerjuk egymas szokasait vagy csak siman azt,h arra fele milyen kajak vannak:D

Szoval ez egy tok jo dolog,es nagyon nehez talalni olyat,aki Nem horny,van kedve beszelgetni, es nem perverz.

Nem tudom,te hogy vagy ezzel,de ha leirom,h Hungary,nem egyszer kapm ,h 'ki,hol,mi?'...nem igazan tudjak,h hol van a mi kicsiny kis orszagunk..

2012. szept. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Teljesen igazad van... OMEGLE -n olyan emberekkel is beszélhetsz, akinek az országába talán sosem jutsz el, és ő sem a tiédbe. A Chatroulette már csakorlatilag csak live sex, azért OMEGLE -n ki lehet fogni értelmes, kedves embereket, habár ez nem könnyű.

Azt elég szánalmasnak tartom, ha valaki nem tudja, mi az a Magyarország.

2012. szept. 10. 23:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Az is idegesítő hogy amikor leírtam hogy Hungary,a legtöbb agy agyhalottnak a válasza az volt kb. hogy no i'm not hungry -.-"
2012. szept. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Aucs :'D
2012. szept. 11. 16:36
 5/7 A kérdező kommentje:

El nem hiszitek kivel találkoztam OMEGLE -n! EGY KULTURÁLT EMBERREL! Kicsit el is szégyelltem magam, hogy én jövök a szokásos "asl?" kérdéssel, ő pedig civilizált ember módjára köszön, és megkérdezi, mi újság. :]


Itt a screenshot:


[link]


Fordítás, akinek kell:

Én: Szia

Ő: Szia

Én: ASL?

Ő: hogy vagy?

Ő: látod a köztünk lévő különbséget a beszélgetés megkezdését illetően?

Ő: mit gondolsz, melyik barátságosabb...?

2012. szept. 11. 18:50
 6/7 anonim ***** válasza:

sztem sok tini unatkozó hülye gyerek van fennt.néhány értelmeset azért ki lehet fogni.finnekkel,lengyelekkel egész jókat beszélgettem,tanítottak a nyelvükön stb.

Az "I am not Hungry"-t nekem is elsütötték,csak hozzátették a "fuck U"-t is,hát marha vicces volt.

2012. szept. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én eddig csak maszturbáló agyhalottakkal találkoztam, amint meglátták hogy csaj vagyok mind rögtön elkezdte hogy vetkőzzek le és már vette is elő. Kész szánalom az az oldal.
2013. jún. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!