Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Humor kategória panaszkönyv!?

Humor kategória panaszkönyv!?

Figyelt kérdés
Írtd le hogy mi nem tetszik ebben a kategóriában.

2012. okt. 1. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem vesznek minket komolyan, mert itt viccet csinálnak a fajunkból, de visszakapjátok december 21.-én.


Reptoid flottaparancsnok.

2012. okt. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Engem a Loúk jobban idegesítenek és a varázs veccőjük.
2012. okt. 1. 19:52
 3/7 anonim ***** válasza:

"Nem vesznek minket komolyan, mert itt viccet csinálnak a fajunkból, de visszakapjátok december 21.-én."


mért,nem szeretsz nevetni,ezért van itt a humor kategória.

a december 21 az csak egy mese az emberek mindent kitalálnának számtalan világvége jóslat volt már és mi lett vége lett a világnak?


"Engem a Loúk jobban idegesítenek és a varázs veccőjük."


XD amióta ki írta az a srác a kérdését, azóta loú szóba hozzák a veccővel amúgy mi lett azzal a kérdéssel,nem találom meg?

2012. okt. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Azt a kérdést törölték.

2012. okt. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Zavar engem, hogy nem tudok erről a varázsveccős dologról :)
2012. okt. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem akarnátok újra elkezdeni a "Bojlerezést"?
2012. okt. 1. 20:52
 7/7 anonim ***** válasza:

Írjam le, hogy mi nem tetszik ebben a kategóriában? Rendben.


Tömören, velősen: semmi.


Hosszabban: tényleg semmi. :) Na jó, nyújtok egy kis hátteret. A humor kategória régen szellemes, jópofa kérdésekből állt (igaz, hogy sok már ismert volt, de attól még viccesek). Az évek alatt sajnos teljesen lement a béka feneke alá a színvonal. Mára a humor kategória egy unalmas, lapos, humormentes valami. A trollkodásnak és a hülyeségnek a melegágya lett. Sok itt az unatkozó ember, aki ezredszerre is elsüt egy unalomig ismételt poént (lásd "Mi az a Gyakori Kérdések?" "Hogy kell itt kérdést feltenni?" "Négy lába van, asztal de nem szék?" "Ha a tejcsokiban tej van, akkor a Tibi csokiban mi van?" Ezek elsőre mind jó poénok voltak, de egymilliomodszorra már unalmasak (ráadásul a Négy lába van, asztal de nem szék a Youtube-ról származik, így még csak eredetinek sem mondanám). Sőt, a "Mi a kedvenc vicced?" kérdést is már egymilliószor kiírták. Szóval van ez a véglet. A másik véglet pedig az, amikor gyerekes hülyeségeket írnak ki, sajnos ez van a legtöbbször. Meg még azt is bírom, amikor kiírnak egy frappáns találós kérdést és utána rögtön meg is válaszolják. Nagyon sok értelme van, mondhatom.


Szóval láthatod, ez nem tetszik a humor kategóriában. Hogy így ellaposodott mára ez a sok hülyeség miatt.

2019. nov. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!