Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Dalek Traak vagyok. Mit...

Dalek Traak kérdése:

Dalek Traak vagyok. Mit szeretnél tőlem kérdezni?

Figyelt kérdés
Most ezen az egyedi alkalommal válaszolok a nekem feltett kérdéseitekre. Mit szeretnétek tudni?

2012. nov. 7. 20:07
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%
Én a maharadzsa vagyok és azt szeretném tudni, hogy biztos vagy-e abban, hogy te a Dalek Traak vagy?
2012. nov. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
100%
Mikor tört ki az Időháború? Van valami módja mégis feltörni az időlakatot? Mikor fogjátok lerohanni a földet?
2012. nov. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
100%

a Doktor miért is volt áruló? és mi történt a családjával? és miért fiatalodik folyton (ami persze nincs ellenemre, jaj, dehogyis van)?

kellene a pszichiáteretek száma is, mert vérprofi lehet a fazon, ha még ennyi csúfos vereség után is ilyen jól tartja bennetek a lelket :)


várom a válaszokat :) köszi :)

2012. nov. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok kérdezni semmit, csak nem hagyhattam ki a lehetőséget, hogy egy ilyen legendás alaknak írjak.
2012. nov. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:

#1 Igen, biztos vagyok benne.

#2 Az Idő Háború pontos kezdetének időpontját nem tudom, de az biztos, hogy előbb ért véget mint elkezdődött volna. A háború a Vortexben folyt és azon túl a végtelen ürességben. Az időlakatot csak az tudja kinyitni aki bezárta( bár vannak kiskapuk).

A Föld lerohanására még nincs időpont, a dec. 21 mégsem jó.

2012. nov. 7. 20:50
 6/44 A kérdező kommentje:

#3 Az idő lordok irányelve az volt, hogy nem avatkoznak bele az univerzum ügyeibe, nem érdekelte őket mi történik a többi fajjal. A Doktor megszegte ezt, valamint nem tetszett nekik az sem, hogy túlságosan jóban van az emberekkel. És ehhez még hozzájött ami az idő háborúban tett.

Hogy mi lett a családjával arról nincs információ.

A Doktor lélekben már több mint 1000 éves és ő is tudja higy már nem fiatal. Testileg azért lesz mindig fiatalabb, hogy ez kompenzálja.

Hát tényleg nagyon profi, ezért elég sűrű a beosztása. De megbeszélhetek vele egy időpontot ha kell.

#4 Nagyon köszönöm, most megtisztelve érzem magam.

2012. nov. 7. 22:18
 7/44 A kérdező kommentje:
Várom a további kérdéseket.
2012. nov. 8. 20:05
 8/44 A Doktor a Tardisból ***** válasza:

Mikor tisztulsz ki te és a fajod a világ egyetemből, hogy békében aludhassak? Az inváziót már levertem. Vagy bolond vagy, vagy spoilert mondtam neked. De esküszöm, meg fogod bánni, már feléd tartok és addig meg nem állok míg le nem vadászlak.

U.i.: Félj, mert van egy szexy Tardisom, egy menő szónikus csavarhúzóm, egy csokor nyakkendőm és egy fezem.

2012. nov. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:

Mi vár rám holnap?

és a jövő héten fog sikerülni a vizsgám?

2012. nov. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:

A Doktor a Tardisból

Hogy mikor? Hát sohaaaa!

Lehet, hogy egy inváziót már levertél, de most olyan tervvel álltam elő, hogy azt már nem tudod megakadályozni.

Most én is felteszek neked egy kérdést. Miért akarod kiirtani a dalekokat? Mert ha így gondolkodsz akkor te sem vagy jobb nálunk.

2012. nov. 9. 08:06
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!