Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A papagájom folyamatosan...

A papagájom folyamatosan kritikus megjegyzéseket tesz férjem nemi szervére, akinek ettől gyakran meginog önbecsülése. Mit tegyek a papagájjal? Mondjam meg hogy neki is elég kicsi?

Figyelt kérdés
2009. aug. 19. 09:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerintem tárgyalni kellene a madárral, megbeszélni vele ezeket a dolgokat, amikor a férjed nincs otthon. Értesd meg vele, hogy azért nem ő fújja a passzátszelet otthon, vegyen vissza egy kicsit. De azért vigyázz, ne gyalogolj bele a lelkébe nagyon, tudod, ezek a kismadarak olyan érzékenyek.
2009. aug. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi,az a baj hogy nagyon elkanászodott az utóbbi időben mióta hagyom neki hogy nézze az Animal Planetet.úgy gondolja neki jobban menne a násztánc mint az ott látott madaraknak :(
2009. aug. 19. 09:29
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Vigyázz, mert ha bosszúálló a csőrös, akkor most meg téged fog kikezdeni!!!
2009. aug. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
fene D: mindenképp komolyan kell vele tárgyalnom.
2009. aug. 19. 10:13
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, kinyílt a csipája, az biztos. Nem írtad az életkorát, de szerintem, kamasz lehet. Nem tudom, mennyire tudod megszervezni, de talán segítene helyretenni a dolgokat egy nagy csoportszex-buli, 6-8 tojóval, vagy amennyit fel tudsz vonultatni. Ott aztán bizonyíthatna, és talán rájönne, hogy nem is olyan nagy legény. Ha ezt nem tudod megoldani, vagy az erkölcsi elveiddel ellentétes, próbálkozz azzal, hogy kimerítő sportra fogod. Pl. súlyemelés szárnnyal és lábbal, futás a szobában stb. Hátha ettől is lehiggad egy kicsit.
2009. aug. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
huhú köszi.tanulságos lenne az a szexparti,mindenképp megszervezem neki hátha a csalódástól magához tér:D
2009. aug. 19. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!