Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » 5 nap múlva világ vége. Várod...

5 nap múlva világ vége. Várod már?

Figyelt kérdés

Én rettentően és pénteken csapok egy iszonyatos bulit amire meghívok mindenkit aki számít (medvedisznóember, Goa'uldok, SlenderMan, School ofosok, Szécsi Vivien, reptoidok, FILA, Chuck Norris, Michel teló, Gangnam Style)

Te eljössz?


Mit fogsz csinálni az utolsó napon?



2012. dec. 16. 20:13
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg testi kapcsolatot fogok létesíteni SOnny Morre-ral és Wiz Khalifával. Utána meg emózunk vagy füvezünk :D
2012. dec. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Ott fogok ülni te gyík mert meghívtál.


Üdv, Reptoid Béla

2012. dec. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
*Sonny Moore
2012. dec. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
89%
Az utolsó napon írni fogok egy könyvet, aztán a maradék időben szomorkodok, mert nem olvasta el senki. Pedig lehet, hogy ütötte volna az Alkonyatot. :(
2012. dec. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 zsanett1983 válasza:
46%
az az igazság hogy én a gyerekeimet már holnaptól em fogom engedni iskolába mert én valójába félek tölle (sajnos pánik beteg vagyok ) ugy hogy én nem várom sajnos :(
2012. dec. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Ugye nem mondod komolyan, hogy el is hiszed, hogy ez lesz az utolsó nap? Nem szoktál újságot olvasni?

Tegnap előtt olvastam:

"A világ vége elmarad

... Mi már hetek óta ezekkel a jövendölésekkel foglalkozunk, most pedig -mindenki megnyugtatására- megmutatjuk, hogy maguk a maják sem hittek abban, hogy a világ vége éppen ezen a napon következik be."

Like című újság 34-35. oldalán el tudod olvasni a többit :)

2012. dec. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Kiherélem a szomszéd fiú ovitársának a másod-unokatesójának az apjának a kutyáját, miközben megy a 3. világháború, amit a magyarok nyernek meg ezzel a zenével: http://www.youtube.com/watch?v=mpffLPQDXSs
2012. dec. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

remélem is hogy vége lesz!!!:)

a szerelmem karjaiba akarok meghalni.. ^^

2012. dec. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
én már építettem bunkert 3310-esekből :P szóval túlélem, bibibíí ^^ már csak azon gondolkodok h melyik hölgyeményeket vigyem magammal hogy újra benépesíthessük a földet :D Lehet Chuck Norrist is felkérem a bázisom őrzésére, de csak eunuk-ként :D (ami felvet egy nehézséget, hogy ez miféle atomfegyverrel kivitelezhető) :D
2012. dec. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem paprikáskrumplit :D
2012. dec. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!