Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Most boldogok, vagy szomorúak...

Most boldogok, vagy szomorúak a világvége hívők?

Figyelt kérdés
Örülnek, hogy nem lett semmi és túlélték, vagy szomorúak, hogy nem lett igazuk?
2012. dec. 23. 23:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyik szemük.....
2012. dec. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyik szemük sír, a másik meg nevet! :)
2012. dec. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Szomorúak,mivel rengeteg pénzt költöttek kajára stb.Legalábbis a magyarok.

Az amcsik vettek bunkereket is,de hogy semmi sem történt,lesz*rják.

Én pl. 5 zsemlét,1 liter tejet,és egy kolbászt vettem az nap:)

2012. dec. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

az amerikaiak alapból idióták. a nagyga nem is a világvége miatt épit/vesz bunkert,hanem várnak egy atomháborura, egy gazdasági összeomlásra, vagy bármi másra..azért ne vonjunk le következtetést az okos kis észjárásukból.xd


világvége hivök meg semmilyenek. most nem lett, newton szerint ott a következö dátum 2060,arra épitenek. hogy na majd akkor bhiztos..

2012. dec. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Sztálinnak meg a szomszédom egyikének aznap volt a szülinapja, ennyi jött le nekem az egészből. Tán még az is, hogy felvásárlom a pirotechnikai rt.részvényeit,hogy utána eladjam a sok sötétagyu baromnak kaja helyett, aki ezzel a baromsággal rémiszti a tudatlanokat.Mert sajnos az ostobák mindig biztosak mindenben, mig az okosakat állandó kételyek gyötrik.
2012. dec. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 RodRigó3 ***** válasza:
Én aznap minden jó csajt megöleltem, mondván: Jön a világvége és talán nem találkozunk többé. És abban az évben nem is.
2013. jan. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2060? Kizárt, hogy addig kibírják ezek az idióták egy világvége nélkül. Én már nem is számolom, hányadikat éltem túl...
2013. jan. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!