Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi történik akkor, ha az...

Mi történik akkor, ha az ember viharos éjszakán, áramszünetben egy rémálomból ébredve a wc felé menet a macska farkára lép a sötét előszobában?

Figyelt kérdés

Azért írtam a parajelenség témakörbe, mert szerintem ez nagyon para!Ilyenkor démon is rátámadhat az emberre a sötét és a macskanyávogás miatt?

(Kérlek vegyétek komolyan ez nem vicc!Fóbiásan félek attól, hogy ez velem egyszer bekövetkezik!)


2013. jan. 26. 19:36
 1/8 x) ***** válasza:
Nem fognak megtámadni a démonok mert félnek hogy a sötétben rájuk lépsz.
2013. jan. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Macska lát sötétbe is. Ő ki fog kerülni téged! :)
2013. jan. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
...ellenben ha tényleg rálépsz a macska nyelére, akkor adott esetben további "parajelenségeknek" lehetsz áldozata: égető érzés az alsó lábszáron, valamint 3-4db hosszú, párhuzamos vérző csík... (de ez a macsek harciasságától függ.. :D
2013. jan. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak akkor lehet valami, ha a villám épp a macskába vág, és te épp abban a pillanatban lépsz a farkára.
2013. jan. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Van egy olyan érzésem,hogy ha ez megtörténik,akkor már nem kell elmenni a klotyóig...:D
2013. jan. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 pumpum válasza:
88%
Há meg mondom a frankót, jártam mán így, miután Micuka farkára ráléptem oszt üvőtött egyet...olyan érdekesen....nem mentem tovább a WC-re...jobbra benyitottam a fürdőbe....szégyen ide szégyen oda BESZARTAM....oszt le kellett fürgyek...de mivel nem vót áram oszt vízmelegítőnk van meg lámpa se vót a fürdőbe (gondoltam én hogy a fürdő)...megfogtam a zuhanyt hogy tusoljak.Puha vót meg érdekes szaga,meg olyan vékonyka. Rájöttem hogy ez a spájz és kóbász van a kezembe.Há úgy vótam vele hamá a kezembe akadt akkó meg is eszem...beleharaptam...abba a másodpercbe kigyúltak a fények esmét...nagy üvőtés...az anyós szobájába vótam,a hüvelykujját fogtam és haraptam....Úgy megijedtem tőle hogy szaros gatyába ültem le az ágyára...
2013. jan. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
ha ez megtörténik, majd megyek veled és fogom a kezed amég te intézed a kissebb nagyobb dolgaidat
2013. febr. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hát akkor nem épp a wc-n fogod elvégezni a dolgodat :D
2013. júl. 22. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!