Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Tanyai paraszt csávó vok....

Tanyai paraszt csávó vok. Nincs pénzem tápkiegekre. Ha malactápot eszek tejjel, megnövök? Leszek akkora, mint rambó? Ha malac megnő nagyra, én is megnőhetek nagyra. Nem? állítólag malactápba van sok fehérje is.

Figyelt kérdés
2013. máj. 2. 22:39
 1/5 anonim válasza:
Azt hallottam kakaóval fincsibb :p xD
2013. máj. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen..csak legelj le hozzá egy kis friss szénaalapanyagot, mert abban hangyák által átalakított természetes tápanyagok vannak
2013. máj. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, egy hatalmas dagadt disznó leszel tőle. De ahoz enned kell sok moslékot, szénát, gazokat, lekaszált füvet, és szinte bármit amit találsz.
2013. máj. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én meg a városi suttyó vok és azt mondom csináljuk meg!
2013. máj. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ez egy picit durván hangzik elsöre. de én ugy hallottam hogy a banán hélyában több a fehérje, mint egy bubi mentes viz palackjának a kupakjában.
2013. máj. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!