Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogyan lehet egy foggal...

Hogyan lehet egy foggal szotyizni? Ötletek? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2013. máj. 16. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is csak egy fogam van, én úgy csinálom, hogy megkérem egy barátomat, hogy törje fel, kicsit rágja össze, és csak utána rakjuk át az én számba. Úgy már könnyű lenyelni.
2013. máj. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rányomod két ujjal a fogadra, és addig feszegeted a héját, amíg le nem jön. Amikor ez megvan, szorítsd a belsejét a rágófelülethez. Ha már elég kis darabokra tört, nyeld le. A héját gondosan köpd ki.
2013. máj. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 klopusz ***** válasza:
Hámozott szotyolát szoktam venni.
2013. máj. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 xKakashix ***** válasza:
A tapasztalat olyasvalami, amihez csak közvetlenül azután jut az ember, hogy szüksége lett volna rá. :/7
2013. júl. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 vmi03 ***** válasza:
Az egyik vénasszonynak itt csak egy foga van de Naponta 2 csomag szotyit megesz. Ez nem kamu téll így van kint ül a ház előtt és szotyizik azzal az egy fogával
2013. szept. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!