Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a történetről?

Figyelt kérdés

Egy South Park részt gondoltam ki. Íme:


Egyik nap mikor Kyle megy az iskolába, elrabolják és bezárják egy pincébe, ahol megdöbbenésére Cartmannal találkozik és megtudja, hogy immáron Cartman már 7 éve van fogságban. Nah, de akkor hogy lehet az, hogy senki se vette ezt észre. Később kiderül, hogy Cartman helyét egy alakváltó vette át és most a kis Kyle helyét is. Hamarosan a polgármestert és Barbrady urat is bezárják melléjük és a helyükre szintén alakváltók kerülnek. Hamarosan az is kiderül, hogy ez egy jól kifundált Dominiom terv része. Ez után lendülnek be az események. Egy titkos tenyésztelepről megindul egy Jem' Hadar hadsereg akik elfoglalják South Parkot. Ezután nem sokkal kilép a hyper térből egy goa'uld ha'tak flotta majd megjelennek Borg kockák is és bejelentik, hogy minden ellenállás hasztalan, adjuk meg magunkat. Persze a Goa'uld flotta már asszimilálva van és a Borg szolgálatában állnak. Persze a Dominiom nem engedelmeskedik a parancsnak, ahogy az Amerikai Hadsereg sem, ezért kitör a háború a 3 fél között. Az Amerikai hírszerzés kideríti, hogy van még egy Jem'Hadar tenyésztelep a South Park közelében, de csak a történet végén derül ki, hogy rosszul hitték, valójában a 3. Mecha Straisandot építik itt. Fény derül egy titkos szövetségre is a vörhenyesek és a Dominiom között és persze ezt a szövetséget Scott Tenormann kötötte. A történet vége az, hogy bekapcsolják Mecha Straisandot és leveri a Borg flotta és az Amerikai hadsereg nagy részét, immáron övé lesz az egész Föld illetve az Alfa- és a Gamma-kvadráns irányítása is.


Nah, mit szóltok? Ki kér folytatást? ;)



2013. jún. 19. 14:08
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy az elrablásába és abba, hogy a helyét egy elcserélt vegye át beleegyezett egy iTunes frissítés során, mert megint nem olvasott!
2013. jún. 19. 14:11
 2/20 anonim ***** válasza:
51%
blaa blaaa blaaaa
2013. jún. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
51%
De szar
2013. jún. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Szégyelljétek össze-vissza magatokat!


2.! Te meg ásd is el magad!

2013. jún. 19. 17:51
 5/20 anonim ***** válasza:
51%
Nem vagy vicces...
2013. jún. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

De az vagyok!


Alig bírtam leírni a történetet mert annyira röhögtem!

2013. jún. 19. 18:24
 7/20 anonim ***** válasza:
Aki nem nézett Star Treket és Csillagkaput, annak ez így nyilván nem mond semmit. De végül is nem rossz :)
2013. jún. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Végre vki értékel :)
2013. jún. 19. 18:57
 9/20 anonim ***** válasza:
42%
nekem nincs kedvem végigolvasni
2013. jún. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Akkor ásd el magad!
2013. jún. 19. 22:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!