Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A humor kategóriában miért...

A humor kategóriában miért van egyre több hülye "kérdés", ami nem vicces?

Figyelt kérdés

Na, szóval megfigyeltem, hogy egyre több idióta kérdés (illetve sokszor nem is kérdés) van a humor kategóriában. Ilyen se füle, se farka, még trollkodásnak is gyenge, egyáltalán NEM viccesek (egy humor kategóriától mégis azt várja az ember, hogy humoros legyen).

Az utóbbi időben nagyon elszaporodtak, és hát ugye a moderátorok sem törlik őket, csak maximum átteszik a humor kategóriába, ha eddig nem ott volt. (Persze a korábbi kérdéseknek is csak nagyon kis része volt vicces, de hát most...)

Szerintetek ennek mi az oka? Egyre több idióta látogatja az oldalt? Vagy esetleg csak a nyár és iskolaszünet miatt az unatkozó hülye gyerekek ezzel múlatják az időt, és nagy arcnak hiszik ezzel magukat?



2013. júl. 17. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
hát ez a kérdés sem volt vicces...
2013. júl. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nekik az pont nagyon vicces, vagy csak próbálkoznak, hátha valami nagyon hahotázós dolog fog kijönni, és reménykednek, hogy minél több embernek fog tetszeni, és minél több ember arcára sikerül majd mosolyt csalniuk.
2013. júl. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A kérdést nem viccnek szántam, tudom hogy nem vicces.

És nem is a humor kategóriába tettem, csak átrakták a moderátorok.

2013. júl. 17. 19:35
 4/5 Vree ***** válasza:
Még nem tűnt fel, hogy a Humor a kuka az összes hülye kérdésnek? :)
2013. júl. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert megk@rták az ottani igazgatot hogy ne kerűljenek kisegítő suliba és most az ősszes ilyen gyerek ezzel ünepel.én valahogy így fogom fell.
2013. júl. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!