Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » New York-ban a felhők össze...

New York-ban a felhők össze vannak karcolva?

Figyelt kérdés
2008. júl. 2. 22:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bezony..:D Egy bizonyos magasságból te is láthatod. :)
2008. júl. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Elég durván, de már terveznek felhőpolírozó épületeket a felhőkarcolók mellé, hogy egyensúly legyen.
2008. júl. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

nem igaz.

a new yorki felhőkarcolók csak a nevükben azok, ezeket speciális techonlogiával építetették.

ha egy felhő túl alacsonyan repül, akkor az épületek összébb húzzák magukat, hogy kárt ne tegyenek benne.

ha megnézel egy építkezésről készült képet, akkor láthatod, hogy először egy marha nagy lyukat ásnak, és csak azután kezdik építeni magát az épületet.

azért csinálják az a nagy lyukat, hogy oda tudjanak lesüllyedni a túl magas épületek.

2008. júl. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg minden magas épület tetején ott csücsül egy bácsi, aki figyel mikor jön egy alacsony felhő, és ha meglát egyet akkor megkéri szépen hogy emelkedjen feljebb, és a felhő felemelkedik, így mindketten jól járnak.
2008. júl. 3. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Elég komoly iparággá vát a felhő-karc eltávolítás.

Sokáig négerekkel políroztatták az eget de a többség elment bandaháborúzni a gettókba így más megoldás kellett.

Újabban gyártanak karcvédő felhőbevonatokat is titániumötvözetből. És mert a titánium drága, ezért kapható bevonatvédő fólia teflonból. Ezeket a felhőkre kell erősíteni de oly módon, hogy a használati utasítás kívül látható legyen mert a gyártó cég mindenféle (a használatból eredő) kárt elhárít magától. A használati utasítást és a jogi nyilatkozatot mindenkinek el kell olvasni aki felett elhalad egy ilyen felhő.

2008. júl. 3. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert amelyik felhőt összekarcolják, az kiszakad, és kidől belőle az eső. Aztán a felhő leereszt, és lezuhan valamelyik felhőkarcoló tetejére. Azért van némelyiken egy nagy lapos céltábla, hogy oda essen.

Utána a karbantartók vagy befoltozzák, vagy leselejtezik.

2008. júl. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Valami ilyesmire gondoltam én is.Köszi a válaszokat.

:)

2008. júl. 3. 17:40
 8/8 anonim ***** válasza:
35%
Na, ezeken jot rohogtem.
2008. júl. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!