Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Házasodik a tücsök? Szúnyog...

Házasodik a tücsök? Szúnyog lányát kéri?

Figyelt kérdés
ma hallottam hogy állítólag házasodik a tücsök! eléggé meglepett, nekem még meghívót sem küldött...ha minden igaz szúnyog lányát kéri de lehet csak pletyka. ha bármit tudtok a vőfélyről, a zenészekről írjatok, ha már nem lehetek ott és nem nézhetem meg élőben.
2009. nov. 3. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Lakodalom lessz? Jaj de jó!
2009. nov. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ez kamu... valójában Kiszel Tünci lányát kéri :D
2009. nov. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A tücsök megkéri a szúnyog lánya kezét.

Összeházasodnak lesz 2 gyerekük...

A szúnyog a tücsök vérét szívja, és rendszeresen meghívja a tücsök anyósát és eggyütt szívják a vérét a tücsöknek a gyerekekkel...

A tücsök délutánonként félredug...

A szúnyog lány munkájából adódóan megtudja és elvállnak...

Az anyós koncepciós pert indít a tücsök ellent és a tücsköt bekasztnizzák életfogytiglanra.

2009. nov. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A tücsök szúnyogékkal rosszban van, szomszédok, és Szúnyog úr egyszer átdobta a ganajt Tücsökhöz....

Ezért Tücsök családon belül marad, és elveszi a lányát, miután megnézte az anyját, aki szintén tetszik neki. Miután összeházasodtak, csinálnak egy egész garmada mongolidiótát, akik, milyen furcsa, mind hasonlítanak Habsburg Ottóhoz... Az Anyának is tetszik Tücsök, és ezért hatalmi viszályba kerülnek a Lánnyal, aki ugye Tücsök felesége is egyben. Összevesznek, de megoldják a problémát, és nyílt házasságban élnek tovább...

2009. nov. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!