Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogy trollkodjak?

Hogy trollkodjak?

Figyelt kérdés
pls segítsetek nagyon kell TROLLKODNOM a tanáraimmal végzős vagyok és szét akarom őket szivatni hehe
2013. szept. 14. 15:00
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Ha fiú vagy, akkor feküdj le az egyik férfi tanároddal, majd mondd neki, hogy écces vagy.
2013. szept. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 AkitLáttálÁlmodban ***** válasza:
83%

-Tanárnő,megkínálhatom egy frissítő itallal? :) Hálából amiért tanítani tetszik engem.(DIÁK)

-Köszönöm,egész jó íze van. Mi ez? (TANÁRNŐ)

-Ez kérem szépen Glicerin. Abból is a 100%-os töménységű.(DIÁK) [Glicerin= Nagyon erős hashajtó]


Tutti kirúgnak utána abban biztos lehetsz, de a hatás nem marad el XD

2013. szept. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 AkitLáttálÁlmodban ***** válasza:
100%
49%-os értékelést kaptam? O.O Ezért Nobel-díj járt volna :( Jól van emberek! Most hívom az ügyvédeim!
2013. szept. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
EZ Van
2013. szept. 17. 20:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Előbb trollá kell válnod. Ehez segítségűl kell hívnod egy zen szerzetesnőt aki apáca egy sztriptízbárba. Ha ő megharap már trollkodhatsz is!
2013. dec. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 trolll 2000 válasza:

mond neki a tanárodnak

adhatok egy kis vizet

ha aszt mongya hogy igen akkor meny ki tölcs kulacsba vizet majd egy ki so bele rázd fel mikor meg ita mind el hogy volt bene so

2015. szept. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Trolloló Ló a trollkodó ló
2021. máj. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!