Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Segítene valaki beégtem anyám...

Segítene valaki beégtem anyám előtt?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy megettem a laptopomat mert sötét volt és azt hittem hogy csoki eggelre derült ki hogy az a laptop volt mert nem volt sehol és éreztem is mintha ilyen fémes műanyagos íze lenne a csaokinak mikor beleharaptam. De még jön a ráasás este fürödtem és pisilni kellett és ugye a forró víztől felállt a nemiszervem és wc-znem kellett kellett nem akartam belehugyozni a kádba de a wc re nem tudtam kimenni és felálltam 2 méterre volt tőlem a mosdókagyló és abba belevizeltem de benyitott anyám közbe és látta hogy én álló nemiszervel csurgatok a kádból a mosdókagylóba megijedtem megcsúsztam és körbe vizeltem az egész fürdőszobát de szerencsére megkapaszkodtam de amíg csúsztam addig elszorítottam a nemiszervem ami egy hangos b*zdmeget válltott ki belőlem anyám meg végignézte és kiment utána másnap nem említette de még azt is látta ahogy éjszaka a laptopomat megettem szerintetek haragszik rám? Nem említette másnap a témát és nem is haragosan szólt.
2013. dec. 5. 17:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szerintem igen
2013. dec. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszi
2013. dec. 5. 17:46
 3/12 anonim válasza:

én is szinte pont ilyen helyzetbe vagyok a multkor anyám vett egy doboz vajat én meg felmelegítettem és belelógattam a péiszem és olyan lyó volt hogy bele élveztem de nem volt ithon szeemetes zsák és nem tudtam hová tenni ezért ugy gondoltam egyenlőre berakom vissza a hűtőbe aztán majd veszek egy zsákot és megvakarom a zacsim de elfelejtkeztem róla és másnap meg ettük (elég finom volt) de ez akkor is undorító és

( anyám itt ál mögöttem látja mit irok ordibál elem hogy mit tettem és most bele akara ütni a fejem a billbtmjhsíysbrgjd

2013. dec. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
XDDDDD köszi
2013. dec. 5. 18:08
 5/12 anonim ***** válasza:

True story... XD

Sírok a röhögéstől. :,D

2013. dec. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszi
2013. dec. 5. 20:37
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon kínos kínossss...xdxxxxxxd
2013. dec. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszi
2013. dec. 11. 18:42
 9/12 anonim válasza:
Mást nem tudsz kommentelni, kérdezõ? Xd
2014. aug. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Jaja, hát ez pediglen okos kérdés.
2014. szept. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!