Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Meséltek egy kicsit 404-ről?

Meséltek egy kicsit 404-ről?

Figyelt kérdés

Régebben, állítások szerint nagyon is hasonlított hozzám egykor, amit jelen pillanatban nem tudok se alátámasztani, se pedig elvetni/megcáfolni. Elég műveletlen lehetek a Gyakori kérdések Ezotéria részlegét illetően, ha mindenki ismeri, csak én nem.


Elvileg hasonló témával foglalkozott, mint én, de kicsit agyára ment a dolog.


Nos mennyi igaz ebből? Csak pár kommentjét találtam meg, és abból is csak annyit tudtam levonni, hogy nem sok köze van ahhoz, amihez társították. Vagy csak remekül manipulált. Bár az se kizárt, hogy én nem értettem a szarkazmust. Ezzel mindig is problémáim voltak.


Kénytelen voltam a humor kategóriába nyitni, ugyanis eléggé humor szagot érzek, amennyiben kapok válaszokat, de ha nem, hát így is jó. Sokból minden bizonnyal nem maradok ki.



2014. jan. 1. 03:04
 1/8 anonim ***** válasza:
hát annyira sok nem is volt. de esze sem nagyon. különösen a vége felé, mert ott már kiskölykök szószerint ba szogatásán át minden volt. vagy legalábbis úgy tudom. annyira én sem ismertem, csak elvétve olvastam.
2014. jan. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Egy ork ***** válasza:
Not found.
2014. jan. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
tudom hogy ez nagyon nem ide illő de a 404-röl a fallout 3 jut eszemben idézem: "404-s menedék"
2014. jan. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Dalek Traak ***** válasza:

Mindenki ismeri csak nem igazán beszélnek róla. De most leírom részletesen.


Szóval 404 ufológusként jelentkezett itt az oldalon. Az idegenekkel kapcsolatos kérdésekre válaszolgatott és eközben kezdett el magáról beszélni. Állítása szerint egy kontakt aki egy általa kriariaxnak nevezett fajjal tartja a kapcsolatot. Ezek a lények állítólag egy másik univerzumban élnek és nagyon fejlettek. Más fajokról is beszélt amelyek közül a legjelentősebbek a gujmániak (összeegyeztethetőek a szürkékkel).


Állítólag van egy titkos pincelaborja, ahol különböző földönkívüli dolgokat tart és földönkívüliek tetemeit is. Egy történet szerint sz egyik itteni tagnak megmutatott egy üvegben lévő idegen fejet.

Aztán még idegenek által beültetett chipeket is operált ki embrekből (mert elvileg orvos). Lásd Ferenczy Gergely (Feri) története


És mindenféle történeteket mesélt. Az elsők még reálisak és hihetőek voltak, de aztán elszaladtak vele a dolgok. Egyik története pl. Hitlert elvitték az idegenek és még mindig ott él velük.


Az állította, hogy a kriariaxok elvitték többször. Még a bolygójukra is eljutott. Innen hozott egy "világító követ" amiről video is készült. Viszont ez nem volt túl bizonyító erejű.

Ezen utazása során majdnem megvakult, de az idegenek csináltak valamit a szemével. Ennek következtében azonban kénytelen folyton napszemüveget hordani.

2014. jan. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Dalek Traak ***** válasza:

Miután elment innen létrehozott egy "szektafórumot". Eleinte még sokan voltak aztán elkezdtek minden normális embert tiltani. Aki kétségbe merte vonni 404 szavát az repült. A végén már csak a leghűségesebb talpnyalói maradtak.


Ezen az oldalon születtek a legőrültebb történetei. Ekkor jött a Nibiru eltérítése és a többi. Azt mondta, hogy kapott egy űrhajót is de nem tartotta meg arra hivatkozva, hogy nem tudná hol tartani.

És a válaszolgatásban is visszavette magát. A hosszú, kifejtett válaszok helyett már csak pár szavasakat adott legtöbbször. A leggyakoribb a "Fajtól függ." volt.


És persze ott van Brigike, akivel elég közeli kapcsolatba kerültek.....


Szóval egyenlőre ennyi. Ha még szeretnél tudni valamit Darv, csak nyugodtan kérdezz.

2014. jan. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nos, a Hitlerrel kapcsolatos dolog elég logikus. Legalább is van benne valami. Több ember is eltűnt, akik valamilyen kapcsolatban állhattak velük, és soha nem találták meg őket. Persze könnyen rá lehet mondani, hogy személyazonosság váltás, de ez bonyolultabb. Szerencsére egy interneten fellelhető dokumentumot a törlése előtt pár órával sikerült megvizsgálnom, ebből állítom azt, amit. Túl sokat nem írtam le, de nyomokban itt olvashatsz Hitler és a Szürkék kapcsolatáról, a blogomon: [link] Legalábbis a kutatásaim alapján itt lyukadtam ki. Talán írok egy hosszabb, ezt boncoló bejegyzést is, minden bizonnyal találok majd valamit, és sikerül jutnom valamire.


Hitler holttestét soha nem találták meg. És én valóban úgy vélem, hogy az állításokkal ellentétben nem 1945-ben halt meg. Hogy pontosan mi történt vele, nem tudom, de biztos, hogy nem lett öngyilkos. Szerintem más áll a háttérben, és lehet, hogy oly sok dologgal ellentétben ez később sem derül ki. Viszont kapcsolatban volt Szürkékkel, és a technológiájának fejlesztését is az egykori segítségre alapozta. Ezért nyúlt vissza a múltba, több ezer évvel ezelőttre erőszeretettel. Ha segítettek neki, akkor nem lenne logikus hagyniuk azt sem, hogy meghaljon, öngyilkos legyen. Én úgy érzem, másról van itt szó.


Arról, hogy elvitték őt (404), pedig annyit tudok mondani, hogy elég sok ember hasonlóan jár (és ez alól én sem vagyok kivétel, tehát rengeteg mindent tapasztalatból mondok). Azonban az emlékeket szelektálják, így nagyon sokan úgy halnak meg, hogy soha nem tudták, történhetett velük hasonló. Ritka, amikor előkerülnek ilyen élmények, bár ezt főként hipnózisok és más tevékenységekkel lehet előhívni, és nem épp veszélytelen.


Viszont sokkal hiteltelenebbnek tűnik a róla szóban forgó dolgokkal kapcsolatban más. És azt hiszem, nem tartanám magamnál annak a faj egyedének a fejét, akihez valamilyen formában kötődöm. Nem a gyomorproblémáim akadályoznának ebben, maradjunk annyiban.


Nem tudom, és azt hiszem, nem is szeretném. Elég félresiklott személyiséget formált később belőle a "sors". Vagy valami más. Nem ismertem, de minden visszavezethető valamire. Nem valószínű, hogy elég a jelenben kutakodni.


Én így gondolom.

2014. jan. 1. 13:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem ismertem. De 404 szerintem nem más, mint maga jigsaw vagy Annácska :D
2014. jan. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"404 szerintem nem más, mint maga jigsaw vagy Annácska"

Az nem lehet. 404 kiégett, Annácskáék meg ma is aktívan szórják képzeteiket.

2014. jan. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!