Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » SOS Mit tegyek most? Forduljak...

SOS Mit tegyek most? Forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés
Reggel felkeléskor vettem észre hogy az államon sok apró fekete pötty jelent meg, kb. óránként kenem arckrémmel de nem akar eltűnni :S Lehet valami összefüggés a fekete pöttyök és a között hogy tegnap megborotválkoztam? :S Lehet hogy elfertőződött? vagy ez az új vírus első tünete? Légyszíves segítsetek: egy kétségbe esett 21 éves srác :(
2009. nov. 29. 19:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Holnap keress fel egy bőrgyógyászt, az a biztos, így csak találgatás! És nyugi, az új vírusnál nincsenek pöttyök. Lehet sima allergia.
2009. nov. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Most nő ki a szőr.. ha tegnap is borotváltad.. ne aggódjál.. vagy kis fekete mitesszerek..
2009. nov. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nagyon humoros..-.-
2009. nov. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem is ez volt, hát elég gáz dolog :( sajnos le kell műteni az arcodról a bőrt és a seggedről raknak helyére újat, azon valószínűleg nem jelennek majd meg, viszont a seggeden ott lesznek a pöttyök a bőrrel együtt amit az arcodról leszedtek, de ott nem látszik majd
2009. nov. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
:DDD ez hülye
2009. nov. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az első választadó be is vette!! xĐ xP
2009. dec. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez egy halálos betegség.Azonnal állj fejen énekeld Demjén- sajtból van a holdot, miközben beveszel egy ketchupös aszpirint, és simogatsz egy 3 lábú görényt, ha így se jó kérdd meg Győzikét, hogy adja oda a kutyáját, és ha annak adsz egy tucc kekszet, és három napon belül levágod, és azt megeszed vizes zsemlével, miközben spriteos sört iszol, akkor talán jobb lesz,és meggyógyulsz.
2009. dec. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ez mekkora utolsó! :D:D:D
2009. dec. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Köszii(: 20:24-es voltam. Amúgy ha így se jó, akkor igyál Paradicsomos fokhagymalét spenótos nudlival, és nézd a tv-ben a Monika show-t miközben Newton 1. törvényét olvasod az én fizika könyvemből. De írj, ha már elmúlt!
2009. dec. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát lehet, hogy a humor rovatba szántad, de nagyon szar poén volt.

Én inkább az első válaszon nevettem, hogy bevette.

2010. ápr. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!