Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A csúnya szó az egy csúnya szó?

A csúnya szó az egy csúnya szó?

Figyelt kérdés
Ha egy káromkodásra azt mondják, hogy csúnya, akkor a csúnyára mért ne mondhatnák? mikor maga a csúnyáról van szó. Más szóra rámondják hogy csúnya de akkor a csúnyára is kéne mondani, hiszen a csúnya az csúnya.
2008. júl. 17. 11:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A csúnya az nem csúnya szó.A csúnya az a ronda,undórító és hasonló szavaknak a szebbik kifejezése.
2008. júl. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
szerintem ezt a kérdést te sem gondoltad komolyan piff
2008. júl. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Sztem ez teljesen logikus kérdés :D:DD:

de az a baj hoyg erre normi választ sosem kapsz..

2008. júl. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A csúnya az egy cuki szó.

Ha valakire azt mondod hogy csúnya,akkor az csak az enyhébb kifejezés. Örülj neki hogy ennyivel meguszod,ha netán rád mondaná vki hogy "de csúnya vagy"!

2008. júl. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
a 2. válaszolónak felhívnám a figyelmét arra, hogy Egyéb kérdések és Humor rovatba tettem a kérdést... a többieknek köszönöm a választ:)
2008. júl. 18. 10:54
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A csúnya szó nem csúnya szó,mert van tőle csúnyább szó (pl.ronda,undorító),és ezek mellett szépnek hat.De a szép szavak mellett van felsorakoztatva,akkor lehet csúnya,mert negatív a jelentése.Szóval relatív.
2008. júl. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Alapjáraton nem csúnya szó a csúnya :D De ha nekem azt mondják...akkor csúnya szó :P Van kérdés??? :D
2008. aug. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
a kérdést egy páran félreértettétek! Úgy gondoltam, hogy a csúnya szó, azt fejezi ki, hogy valami csúnya. pl. egy káromkodás. De, a csúnya szó azt is jelenti, hogy valami cs, ú, ny, a :D csúnya. csúnya=csúnya. csúnya szó=káromkodás=csúnya szó. Tehát, csúnya szó=csúnya szó. Tehát a súnya szó, az csúnya:D mert cs, ú, ny, a, :D remélem valaki tudta követni ezt a logikátlan gondolkodást :P
2008. aug. 21. 23:40
 9/9 anonim ***** válasza:
Csúnyább szót a csúnya szónál én még sohasem hallottam!Pedig van tapasztalatom már bben a k..va életben!;)
2009. jan. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!