Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Leharaptam egy élő gumicukor-p...

Leharaptam egy élő gumicukor-patkány fejét. Szerintetek a biztonság kedvéért oltassam be magam veszettség ellen?

Figyelt kérdés
Épeszű válaszokat kérek! :D
2014. ápr. 25. 22:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%

Az nem jó úgy. Keress fel egy Csillámpóni Mestert, ő meg fogja tudni mondani, hogy hol vannak a Jedi-lovagok, akik egy rézf.szú bagolyért adnak egy mokonyányi monyót. Na ezt kell belefőznöd egy tüttyölt ratyliba, éjfélkor. Ha ezzel kész vagy, holdtöltekor áldozd fel Shreket, és a vérét keverd a tüttyölt ratyliba. Fürödj meg benne, majd edd meg.

Remélem tudtam segíteni.

2014. ápr. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 piriiiiii ***** válasza:
79%
Ne oltasd be magadat. Rajtad már nem lehet segíteni. Sorry.
2014. ápr. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%

Egy módon még megmenekülhetsz, de sajnos a gumicukor patkányt már nem mentheted meg. :(((

Teliholdkor menj fel a legközelebbi működő vulkán tetejére, táncolj csárdást az Istenek tiszteletére, dobd be a fejetlen patkányt a lávába, imádkozz ősi afrikai nyelven 5 teljes órán keresztül, majd vesd be magad a lávába. Ha az Istenek megbocsátanak, sértetlenül kilő a vulkán egészen a Holdig, majd visszazuhansz a Balatonba. Ezt még túlélheted. De ha az Istenek nem bocsátanak meg, elnyel a vulkán, s többé nem találkozhatsz az anyukáddal.

2014. ápr. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Áá te meghalsz !
2014. ápr. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Utolsónak: még nem biztos. Én csak félnótás-veszett vagyok, (bár azon talán tényleg nem segít semmilyen gyógyszer) nem pedig halálos veszett :D bár a patkány lehet h az volt, ezért is kérdeztem h oltassam-e magam :)
2014. ápr. 26. 15:14
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már késő, mert már az agyadra húzódott. Game over :)
2014. ápr. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm a gyors válaszokat, mind nagyon hasznos volt, az első tűnik talán a legszuperebbnek, ki is próbálnám, van is épp most itthon ratyli, csakhogy nincs tüttyölőnk, és eddig egyetlen háztartási boltban sem találtam. Talán megpróbálom beszerezni egy szexshopban :D De amúgy a tüttyölt ratyli tuti jó veszettség ellen? Mer ha nem akkor nem kínlódok az elkészítésével, marad az oltás, az legalább tuti :D
2014. ápr. 26. 17:16
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű a megoldás: Hagyd abba a füvezést!
2014. ápr. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Utolsó, ennek mi köze a füvezéshez? :DDD
2014. ápr. 26. 19:08
 10/12 anonim válasza:
84%
Ember.... hogy várhatod el hogy épeszű válaszokat kapj ha már te magad se vagy épeszű? :D
2014. ápr. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!