Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ha 1249-ben IV. Béla tizenöt...

Ha 1249-ben IV. Béla tizenöt rendeletet adott ki, akkor 1351-ben huszonhárom rendeletet hanyadik Béla adott ki?

Figyelt kérdés
2008. aug. 1. 16:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
18%
Nem vagyok okostojás, csak el vagytok kissé tájolva.
2008. aug. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
25%
A helyes választ lepontozzátok, aki meg itt szenved a hülyeségével, azt meg fel. Nah, szóval... ki az okostojás...?
2008. aug. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
89%

kedves "nemokostojás" okostojások!

amint arra már gyengéden céloztam: nézzétek meg a kategóriát.

nem ment...

akkor most egy kicsit alkalmazkodom a ti szintetekhez:

ez a HUMOR rovat :)

sapienti sat

2008. aug. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

"Nekem is 42 jött ki, de én mellékelem ennek a pontos kiszámítási módját. Lajos nevű uralkodókra is alkalmazható, csak akkor deriválni is kell. "


WOW!!! Legmélyebb tiszteletemmel: Te még nálam is lököttebb vagy. ;) :) :) :))))) XD


Kedves történelemtudósoknak pedig egy külön kérdés:

Miért nem tesztek fel az "önismereti kérdések" kategóriában egy olyasmit, hogy pl.


"Miért nincs humorérzékem?" :P

2008. aug. 4. 11:24
 15/18 anonim ***** válasza:
23%
Nemtudom,én valahogy nem látom ebben a tréfát...szerintem neked kéne feltenni ezt a bizonyos kérdést.Amúgy IV.Béla volt az utolsó Béla nevű uralkodónk,szóval én ebben nem nagyon látom a poént...-.-"
2008. aug. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
19%
na neeee...hogy ez poén? hmmm...amúgy én írtam az első választ, és már akkor is baromira nem értettem, hogy hogyan kerülhetett ez a "rettentően humoros" kérdés ebbe a témakörbe...ha valaki, én szeretek nevetni. a jó vicceken és nem az ilyen baromságokon. mondjak egy jó viccet? (csak, hogy legközelebb tudd, kb mit kell ide írni...)
2008. aug. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
24%
Köszi a lepontozást,látszik te nem voltál ott mikor azt a bizonyos humorérzéket osztogatták,vagy hasonló problémák :D Dehallod...nagyon VICCES vagy te bizonyos kérdésfeltevő:) Biztos néhány baromnak bejön ez is.
2008. aug. 9. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
negyvenkettő... nyertem? o_O
2009. jan. 24. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!